Орган з оцінки відповідності ДП «Миколаївстандартметрологія»

   Функції органу з оцінки відповідності ДП “Миколаївстандартметрологія” здійснює відділ підтвердження відповідності.

   Орган з оцінки відповідності акредитований НААУ (атестат акредитації НААУ № 1О176 http://www.dgcsms.dp.ua/files/sertif/scansfera.zip) відповідно до міжнародного стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014 (ISO/IEC 17065:2012) в сфері: продукція харчової та сільськогосподарської промисловості; продовольча сировина; мийні засоби, парфюмерно-косметична продукція; будівельні матеріали, вироби та конструкції; іграшки; велосипеди та коляски дитячі; товари легкої промисловості; меблі; послуги; засоби вимірювальної техніки; неавтоматичні зважувальні прилади. 

   Основні завдання та переваги сертифікації/оцінки відповідності:
- своєчасне інформування споживача про стан продукції (послуг);

- проведення добровільної сертифікації/оцінки відповідності призводить до підвищення престижу підприємства і конкурентноздатності продукції.

   Випробування з метою сертифікації/оцінки відповідності проводяться акредитованими випробувальними лабораторіями Центру, а також іншими акредитованими лабораторіями на підставі угод щодо взаємного визнання результатів випробувань.

   Під час проведення сертифікації/оцінки відповідності та у випадку позитивного рішення Органу з оцінки відповідності  заявникові видається сертифікат відповідності, який засвідчує, що продукція чи послуга відповідають конкретному стандарту чи іншому нормативному документу.
Сертифікат відповідності дозволяє ефективніше приймати участь в тендерах, активніше освоювати український та іноземні ринки. 

   Досвід роботи, висока компетентність і науково-технічний потенціал фахівців дозволяють в короткі терміни та з високою якістю виконувати роботи з підтвердження відповідності продукції, послуг.