Відділ приймання і обліку засобів вимірювальної техніки

 

Начальник відділу
Коротка Катерина Володимирівна

(0512) 24-21-14,

380952871903

 

    

  Відділ приймання та обліку засобів вимірювальної техніки є структурним підрозділом ДП „Миколаївстандартметрологія”. Відділ приймає засоби вимірювальної техніки, випробувальне обладнання на проведення метрологічних робіт, та здійснює їх видачу.

     Відділ приймання та обліку засобів вимірювальної техніки працює з клієнтами  ДП „Миколаївстандартметрологія ” в частині:

- оформлення договорів на виконання робіт по всім напрямкам метрологічної діяльності підприємства;

- приймає на повірку законодавчо регульовані ЗВТ, атестацію випробувального обладнання, добровільну повірку ЗВТ та видає  їх<<Форма листа - заявки>>;

- приймає на калібрування  та видає з калібрування засоби вимірювальної техніки <<Форма – заявки на калібрування  засобу(ів) вимірювальної техніки>>;

- оформлює рахунки та акти на виконання метрологічних робіт та послуг;

- приймає графіки проведення періодичної повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (далі - графіки ЗВТ), згідно Наказу Мінекономрозвитку України від 08.02.2016 № 193 «Про затвердження Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів» <<Форма - Графіку періодичної повірки законодавчо регульованих ЗВТ (.doc);

- надає консультативну допомогу підприємствам, організаціям та фізичним особам по складанню графіків проведення періодичної повірки законодавчо регульованих ЗВТ та з питань метрологічного обслуговування;

   

dovidnik ZVT

 

 

 Приймання заявок від суб’єктів господарювання на повірку засобів вимірювальної техніки та отримання замовниками рахунків для попередньої оплати на виконання робіт та послуг може проводитись по факсимільному зв’язку, поштою, електронною поштою та безпосередньо представниками підприємств.

До уваги керівників підприємств, установ і організацій
незалежно від форм власності та виду діяльності, фізичних осіб-суб’єктів
підприємницької діяльності, що діють на території України і які
є користувачами засобів вимірювальної техніки !!!

 

       У відповідності до вимог Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" від 05.06.2014 №1314-VIIпостанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 №374 та наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 08.02.2016 №193 ДП «Миколаївстандартметрологія» приймає Графікі періодичної повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки за новою формою.

     Для якісного метрологічного обслуговування підприємств, організацій, фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності рекомендовано щорічно з 1 вереснянадавати Графіки періодичної повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки на наступний рік. 

       Просимо Вас забезпечити якісне складання та подання Графіків  на погодження до 1 грудня поточного року, що буде гарантією своєчасного якісного обслуговування.

       Паперовий варіант надається у двох примірниках з необхідними печатками та підписом керівника при наявності супровідного листа (зразок наведено нижче). 

      Узгодження Графіків здійснюється безкоштовно.

 

Нова форма Договору на виконання робіт

Бланк графіка повірки ЗВТ на 2020 рік

Зразок супровідного листа до Графіку періодичної повірки законодавчо регульованих ЗВТ

Заявка замовника на повірку законодавчо регульованого ЗВТ

Заявка на калібрування засобу(ів) вимірювальної техніки

Перелік засобів вимірювальної техніки / еталонів, заявлених на калібрування (Додаток до заявки на калібрування засобу(ів) вимірювальної техніки)

 

 

 

 

Детальнішу  інформацію можна отримати за адресою:

м. Миколаїв, вул. 5-а Слобідська, 2а, кімната №6 (1-й поверх), а також за телефоном (0512) 24-21-14, (0512) 24-40-34.

     Наша електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить