Розробка/перевірка, доопрацювання та/або дооформлення технологічної документації (технологічні інструкції, рецептури, технічні описи, блок-схеми)

     Технологічна інструкція – це технологічний документ, що визначає вимоги до кожного етапу технологічного процесу виробництва з метою отримання готової продукції із заданими властивостями.

    Технологічні інструкції вводяться одночасно зі стандартами (технічними умовами) підприємства. Вони є основними технологічними документами, що визначають:

- асортимент, який виробляється;

- вимоги до сировини та пакувальних матеріалів;

- порядок проведення технологічних процесів;

- вимоги до пакування і маркування;

- умови і терміни зберігання та транспортування.

     Підставою для розробки технологічних інструкцій є:

-   розробка та (або) освоєння виробництва нової продукції (технології);

-   проектування нового або реконструкція діючого виробництва;

- зміна технологічного процесу виробництва продукції (використання нового технологічного обладнання, зміна показників технологічних процесів та ін.).

    Розробка/перевірка, доопрацювання та/або оформлення технологічних інструкцій, рецептур, технічних описів та блок-схем вимагає певних навичок і знань, адже вона здійснюється виключно відповідно до вимог стандартів. Правила оформлення, заповнення та зміст технологічної інструкції є строго регламентованими, що підкорюються вимогам Державних стандартів (ГОСТів, ДСТУ) і можуть відрізнятися в залежності від типу виробленої продукції та виду виробництва.

     ДП «Миколаївстандартметрологія», на якому працюють фахівці з багаторічним виробничим досвідом та досвідом розробки технологічної документації, пропонує розробити для Вашого підприємства технологічні інструкції, рецептури, технічні описи, блок-схеми.

(зразок заявки)

Наші контакти: 54029, проспект Центральний, 11/5

E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.