Первомайський сектор забезпечення метрологічних робіт

В. о. начальника сектору Барган Олег Гнатович

(05161) 3-32-88, 4-33-49

380952871909

 

 

 Первомайський сектор забезпечення метрологічних робіт є структурним підрозділом Державного підприємства «Миколаївського науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації».

    Сектор обслуговує м. Первомайськ, м. Южноукраїнськ, а також Кривоозерський, Первомайський, Доманівський, Врадіївський, Вознесенський, Арбузинський та  Братський райони Миколаївської області.

   Головним завданням сектору є забезпечення єдності вимірювань відповідно до галузі уповноваження сектору; зберігання, підтримка на необхідному рівні та вдосконалення робочих еталонів відповідно до сфери діяльності сектору.

   Первомайський сектор метрологічного забезпечення здійснює метрологічну діяльність за такими напрямками:

   - повірка  засобів вимірювальної техніки;

   - атестація випробувального обладнання,

   - консультативні послуги;

   - прийом Графіків періодичної повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки від підприємств, організацій, фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності;

       та охоплює наступні види вимірювань:

L     – довжина;

М    – маса та пов’язані з нею величини;

QM   – хімія (кількість речовин);

Т      – термометрія

ЕМ – електрика та магнетизм;

 Еталонна база сектору дозволяє повіряти наступні види засобів вимірювальної техніки:

           - метроштоки для вимірювання рівня нафтопродуктів у ємностях;

           - колонки паливороздавальні,  рідкого палива та скрапленого газу,  лічильники газу, води;  автоцистерни стаціонарні та пересувні; ваги для статичного зважування та лабораторні різних типів, електронні з визначенням ціни, маси та вартості товару, вагових чекодрукуючих комплексів, у тому числі зі штрих кодуванням; ваги автомобільні та вагонні; гирі  загального призначення різних класів точності; вимірювачі деформації клейковини; спідометри механічні; дозатори фасувальних машин; центрифуги; градуювання резервуарів горизонтальних і вертикальних циліндричних (геометричний метод).

- термометри скляні та електроконтактні; гігрометри; манометри технічні, електроконтактні та кисневі; вимірювачі артеріального тиску; напороміри, тягонапороміри.

- прилади для визначення числа падіння, рефрактометри.

- амперметри, вольтметри змінного струму класу точності 1- 4;  омметри.

             та атестацію наступного випробувального обладнання:

-  водяні бані; сушильні шафи; сухоповітряні термостати; муфельні печі.

     Сектор має 4 лабораторії згідно з видами вимірювань, а також 2 пересувні лабораторії.

 1

      На фото метрологічна лабораторія ВЛ-2, яка здебільшого використовується на підприємствах агропромислового комплексу

     Під час проведення робіт з повірки ЗВТ, атестації випробувального обладнання сектор використовує 66 еталонів, 6 з яких мають найвищі метрологічні характеристики ДП «Миколаївстандартметрологія».  Наявні у відділі еталони, засоби вимірювальної техніки та допоміжне обладнання дозволяють проводити повірку законодавчо регульованих ЗВТ.

 2

На фото в.о. начальника сектору Барган О.Г.

         Сектор в повному обсязі забезпечений нормативними, організаційними та методичними документами, які потрібні для проведення метрологічних робіт.

         Повірка ЗВТ проводиться на обладнаних і атестованих робочих місцях персоналом сектору, які мають професійну підготовку і великий досвід роботи.

       За останні роки з метою розширення номенклатури повірки ЗВТ та атестації ВО було придбано: міру-імітатор електричного опору Р4085-М1, мірник еталонний М2Р-2Гр-01, набір еталонних гир (1-500мг)F1, вимірювальну стрічку Р5УЗК, калібратор сигналів Градієнт-2002, термогігрометр Testo 608-M1.

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить