Придбання, ремонт та технічне обслуговування ЗВТ у ДП «Миколаївстандартметрологія» - гарантія якості продукції та послуг

        Якість як поняття має широке значення, адже означає цілий комплекс характеристик товару: доступність, постачання, техніко-економічні характеристики, дизайн, надійність, ефективність споживання і експлуатації, ремонтопридатність, ступінь екологічності і т.п. Цих характеристик продукція набуває (і проявляє) на всьому протязі її виробництва, реалізації та експлуатації.

     Особливо, забезпечення якості та надійності висувається до засобів вимірювальної техніки, адже вимірювання проводяться у всіх сферах людського життя: на виробництві, у клініко-діагностичних лабораторіях, у побуті, на будівництві. Не точний прилад медичного призначення – неправильний діагноз, несправний лічильник – невірні показники - фінансові збитки, не вірно зважений реактив – невірна реакція. І таких прикладів велика кількість.

     Зрозуміло, у першу чергу споживачами будуть сприйматися прилади, що забезпечують їм більший ступінь задоволення за весь період використання.

     Враховуючи економічний аспект, ремонтопридатність засобу вимірювальної техніки  також відіграє не останню роль.

 Начальник сектору вимірювання тиску, витрати  та температури

Герасін С.В. проводить ремонт технічного манометра

    

     Проаналізувавши стан на ринку вимірювальної техніки у 2015 році керівництвом ДП «Миколаївстандартметрологія» було прийнято рішення щодо розвитку нових  напрямків роботи – реалізація, ремонт та технічне обслуговування засобів вимірювальної техніки з послідуючою повіркою або метрологічною атестацією.

     Проведення технічного обслуговування  ЗВТ  протягом  міжповірочного інтервалу  гарантує Замовнику  їх   працездатну  та безперебійну роботу  з дотриманням  технічних характеристик згідно діючих нормативних документів та збільшує вірогідність позитивних результатів при проведенні періодичної повірки ЗВТ.

      Головною перевагою проведення ремонту та технічного обслуговування  ЗВТ в  ДП «Миколаївстандартметрологія» є те, що роботи виконуються в комплексі і Замовник після ремонту отримує ЗВТ разом із свідоцтвом про повірку або калібрування в залежності від замовлення.

Інженер з метрології ІІ категорії Саліцький О.В. проводить ремонт аналітичних вагів

    Враховуючи широкі технічні можливості та матеріально-технічну базу, професійність та досвід персоналу  послугами ДП «Миколаївстандартметрологія» користується багато підприємств Миколаївської області.

Ремонт вагів. На фото Славинський Г.Ю.

   

     Одним із перших замовників послуг з реалізації та технічного обслуговування підприємства стали Лікарня швидкої медичної допомоги Миколаївської  області (ЛШМД) та ТОВ «ЛІМІТ ПЛЮС».

     У 2015 році ЛШМД придбала нове сучасне обладнання у ДП «Миколаївстандартметрологія, таким чином реалізувавши проект щодо впровадження нових стандартів та переоснащення патологоанатомічної служби з гістологічною лабораторією. Цей підрозділ ЛШМД, провадить гістологічне дослідження всіх зразків органів і тканин, що надходять в цей підрозділ лікарні.

Патологоанатомічна служба з гістологічною лабораторією ЛШМД. На фото зліва направо начальник служби Глушак О.М. та старший лаборант-гістолог Онуфрієнко С.М.

     За словами головного лікаря Дем'янова Олександра Євгеновича, ЛШМД не мало сумнівів у виборі постачальника, адже ДП «Миколаївстандартметрологія» зарекомендувало себе надійним партнером. Придбання сучасного обладнання сприяло успішній атестації гістологічної лабораторії та покращення умов праці співробітників.

Головний лікар ЛШМД Дем’янов О.Є.


    Сучасні технології невпинно розвиваються та удосконалюються, що дозволяє перейти від механічних засобів на автоматичні засоби вимірювальної техніки, таким чином майже повністю виключити людський фактор, що особливо важливо у медичній галузі.

    В планах ЛМШД придбання у ДП «Миколаївстандартметрологія» сучасного мікроскопу для гістологічної лабораторії

 

Начальник патологоанатомічної служби Глушак О.М.

 

   Екологічна лабораторія ТОВ «ЛІМІТ ПЛЮС» пропонує повний спектр послуг з хімічного аналізу різних об'єктів навколишнього середовища для підприємств і фізичних осіб.

  Крім придбання сучасного обладнання: лабораторних вагів, лабораторного посуду, ТОВ «ЛІМІТ ПЛЮС» користується послугами ДП «Миколаївстандартметрологія» з технічного обслуговування засобів вимірювальної техніки.

Начальник лабораторії ТОВ «ЛІМІД ПЛЮС» Малкова О.Л.

    Сьогодні ДП «Миколаївстандартметрологія» здатне запропонувати Замовникам повний комплекс послуг, включаючи логістичні. У разі необхідності, ДП «Миколаївстандартметрологія» власним транспортом може доставити засоби вимірювальної техніки з будь-якої частини Миколаївського регіону на повірку або технічне обслуговування та повернути назад.

815 Транспортна служба ДП «Миколаївстандартметрологія»

   Звернувшись до сектору технічного обслуговування і реалізації засобів вимірювальної техніки клієнти можуть придбати:

- різноманітні медичні прилади;

- гістологічне обладнання;

- лабораторний посуд;

- ваги лабораторні, торгові, для фасування;

- лінійки різної довжини, рулетки, штангенциркулі та ін;

- термометри, манометри, тонометри всіх типів і призначення;

- лічильники електричної енергії, амперметри, вольтметри, водолічильники, лічильники обліку газу.

  Перевага надається вітчизняному виробнику, проте також реалізовуються засоби вимірювальної техніки іноземного походження.

ЗВТ, які реалізовуються ДП «Миколаївстандартметрологія»

    ДП «Миколаївстандартметрологія» гарантує індивідуальний, професійний підхід до кожного клієнта.

 

Інженер І кат. Скляревська Л.М.

 

   Враховуючи широкі технічні можливості та матеріально-технічну базу, професійність та досвід персоналу ДП "Миколаївстандартметрологія" запрошує суб’єктів підприємницької діяльності до співпраці.

 

Звертайтесь за адресою:

54029, м. Миколаїв, вул. 5-та Слобідська, 2а

тел./факс: (0512) 24-20-48; (0512) 24-21-14; (050)334-26-87; (050)334-48-43

електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.,

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»