Фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія» взяли участь в урочистому заході присвяченому спуску на воду пасажирського катамарану «Любов Іванова»

         25 травня 2017 року на суднобудівній верфі ТОВ «Артіль» ЛТД, мікрорайон Варварівка відбулись урочисті заходи присвячені спуску на воду пасажирського катамарану «Любов Іванова».

 

       Виступ директора ТОВ «Артіль» ЛТД Іванова Д.С.

 Учасники урочистих заходів

            В урочистих заходах взяли участь фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія»: заступник директора з питань стандартизації та наукової діяльності Цегельник Т.Г., начальник метрологічного центру Болодурін В.В., начальник відділу представницької, науково-методичної роботи та туристичної діяльності Пустовіт Г.С., начальник відділу забезпечення технічного і санітарного  стану будівель, приміщень та транспорту Ляховський В.П.

Урочисті заходи присвячені спуску на воду пасажирського катамарану «Любов Іванова».

Фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія» на катамарані «Любов Іванова». На фото зліва направо: Ляховський В.П., Цегельник Т.Г., Болодурін В.В.

 

Учасники заходу. На фото зліва направо: директор департаменту економічного розвитку та регіональної політики ОДА Васильєва М.В., директор ТОВ «Артіль» ЛТД Іванов Д.С., заступник директора департаменту економічного розвитку та регіональної політики ОДА Капуста З.М., заступник директора з питань стандартизації та наукової діяльності ДП «Миколаївстандартметрологія» Цегельник Т.Г.

 

         ТОВ «Артіль» ЛТД та ДП «Миколаївстандартметрологія» співпрацюють тривалий час, відтоді як ТОВ «Артіль» ЛТД розпочало свою діяльність з виготовлення меблів.

         Добре відомі не тільки на європейському континенті, а й за його межами деревообробні верстати з ЧПК, верстати лазерного та плазменного різання з ЧПК, вакуумні преси для личкування меблевих елементів ТОВ „Артіль” ЛТД. Фахівці підприємства не зупиняються на досягнутих результатах, тому постійно відбувається модернізація вузлів обладнання та його програмного забезпечення.

         На базі ТОВ «Артіль» ЛТД створено центр навчання для фахівців підприємств-клієнтів  з видачею відповідного сертифікату.

         Відомі також човни на повітряній подушці цього підприємства та недавно створена суднобудівна верф ТОВ «Артіль» ЛТД.

         Навесні минулого року було спущене на воду пасажирське судно «Анна II». Пройшовши ходові випробування, теплохід вже перевозить пасажирів на острів Джарилгач зі Скадовська і назад. На острові є база відпочинку, і дістатися, до неї можливо тільки по річці.

            У міжнавігаційний період було модернізоване перше судно ТОВ «Артіль» ЛТД - катамаран «Олена». Добудовано ще одну палубу, встановлено насадки на гвинти, щоб на них не намотувалися рибальські мережі.

         ТОВ «Артіль» ЛТД вже чверть віку прикладом доводить, що виробництво можна успішно розвивати при будь-яких економічних умовах і кризах.

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»