26.02.2020 у рамках виконання угоди про співпрацю між ДП «Миколаївстандартметрологія» та Чорноморським національним університетом ім. Петра Могили у метрологічному центрі та випробувальній лабораторії підприємства була проведена екскурсія для студентів першого курсу спеціальностей «Екологія» і «Геодезія та землеустрій». Студенти і викладач закладу Надія Сербулова мали гарну нагоду ознайомитись з функціями та повсякденною діяльністю підприємства.

 

        Екскурсію провів заступник директора з метрології Юрій Шевцов. Під час заходу екскурсантам розповіли про історію створення підприємства, його розвиток та основні напрями діяльності. Також студенти дізналися про еталонну базу ДП «Миколаївстандартметрологія», яка забезпечує виконання робіт з повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки чисельних видів вимірювань та калібрування засобів вимірювальної техніки.

На фото: заступник директора з метрології Юрій Шевцов розповідає студентам про підприємство

        Студенти побували у основних структурних підрозділах метрологічного центру. Зокрема, відвідали науково-технічний відділ метрологічного забезпечення геометричних, механічних вимірювань, вимірювань рівня та об’єму речовин та науково-технічний відділ метрологічного забезпечення теплотехнічних вимірювань. На робочих місцях фахівці підприємства продемонстрували їм роботу та процес повірки різноманітних засобів вимірювальної техніки.

 

На фото: начальник науково-технічного відділу метрологічного забезпечення теплотехнічних вимірювань Володимир Гончарук розповідає студентам про особливості повірки газових лічильників

 

На фото: інженер другої категорії Микола Медвідь демонструє студентам повірку монометра

На фото: начальник науково-технічного відділу метрологічного забезпечення геометричних, механічних вимірювань, вимірювань рівня та об’єму речовин Галина Човганська розповідає екскурсантам про особливості роботи відділу

На фото: начальник науково-технічного відділу метрологічного забезпечення геометричних, механічних вимірювань, вимірювань рівня та об’єму речовин Галина Човганська демонструє роботу електронного тахеометра

       У випробувальній лабораторії ДП «Миколаївстандартметрологія» проводяться випробування продукції за різноманітними показниками, такими як наявність ГМО, вміст токсичних металів, залишкові кількості пестицидів та іншими. Начальник лабораторії Наталя Григор’єва ознайомила екскурсантів з особливостями перевірки якості продукції. При цьому вона наголосила на підвищеній відповідальності діяльності працівників лабораторії. «Відповідність продукції до встановлених стандартів якості є запорукою здоров’я та благополуччя окремої людини та суспільства, в цілому»,- вважає Наталя Григор’єва. І з цим важко не погодитись.

На фото: начальник випробувальної лабораторії Наталя Григор’єва розповідає про лабораторію

         Під час проведення екскурсії у студентів виник цілий ряд різноманітних питань, як практичного, так і теоретичного напряму, що свідчить про їх інтерес до сфери технічного регулювання. На всі свої запитання вони отримали докладні відповіді спеціалістів. Що ж, хай отримані знання та досвід під час екскурсії стануть у нагоді майбутнім молодим фахівцям!

      З питань співпраці звертайтесь за адресою:

м. Миколаїв, вул. 5-а Слобідська, 2-А

тел: (0512) 24-21-14

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.