Фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія» відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету

 IMG 3217

    За сталою традицією адміністрація та профкомом ДП «Миколаївстандартметрологія» проводить заходи щодо організації культурно-масової роботи у трудовому колективі.

20181209 221641

    09.12.2018 року було організоване відвідування Одеського національного академічного театру опери та балету, де наші співробітники прослухали оперу на 4 дії Жорж Бізе «Кармен» (Лібрето А. Мельяка та Л. Галеві за мотивами однойменної новели П. Меріме). Опера виконувалась французською мовою та супроводжувалась синхроними титрами українською мовою.

20181209 180552 

В Одеському національному академічному театрі опери та балету

 

Історична довідка

    Жорж Бізе почав працювати над оперою «Кармен» в 1874 році. Прем'єра «Кармен» відбулася у Франції місті Парижі в театрі «Опера-Комік» 3 березня 1875 року і закінчилася повним провалом. Навіть парижани, що вважалися досвідченими глядачами, виявилися не готові до подібного реалізму на сцені.

    Столичні французькі газети змагалися в хлесткості критичних відгуків про оперу «Кармен».

    Але, як нерідко трапляється, саме такі рецензії створили «Кармен» величезну популярність і тільки на сцені паризької Комічної опери тільки в прем'єрний сезон, пройшло не менше п'ятдесяти спектаклів. Проте «Кармен» надовго зникла з паризьких підмостків і була відновлена лише в 1883 році в редакції Ернеста Гіро (Гіро замінив розмовні діалоги речитативами, а також додав кілька балетних сцен, використавши музику з інших творів Жоржа Бізе). У чималому ступені, поверненню опери на паризьку сцену сприяв тріумфальний хід опери «Кармен» по містах Європи, Росії та Америки. Ще в 1880 році російський композитор Петро Ілліч Чайковський напише:

- Опера Бізе - шедевр, одна з тих небагатьох речей, яким судилося відобразити в собі у найсильнішій ступені музичні прагнення цілої епохи. Років через десять «Кармен» буде найпопулярнішою оперою в світі ...

    Слова Чайковського виявилися пророчими. Опера «Кармен» і до цього дня є однією з найпопулярніших театральних вистав.

ДП «Миколаївстандартметрологія»

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net