В гостях у казки: інтерактивна розважальна новорічна програма для дітей співробітників ДП «Миколаївстандартметрологія»

IMG 0059

    24 грудня 2018 року на дітей співробітників ДП «Миколаївстандартметрологія» чекали справжні казкові пригоди. Влаштовувати святкову передноворічну програму для малечі вже стало доброю традицією на підприємстві.

Розважальний дитячий захід проходив у ТРК «City-Centr» у святковому агентстві «Рожевий слон». Діти мали змогу стати частиною казки, прожити історію разом з казковими героями.

    А було це так. Чудернацькому та веселому сніговику Олафу подобається отримувати подарунки, через що він дуже полюбляє новорічні свята. А злому Грінчу, навпаки, вони не до вподоби, оскільки за багато років Дід Мороз його не привітав жодного разу. Затамувавши образу, Грінч вирішив зіпсувати святкування Нового року та Різдва.

   Щоб у цьому році ніхто не отримав подарунка, він склав підступний план викрадення посоху Діда Мороза. За допомогою хитрощів йому вдалося вмовити довірливого Олафа взяти посох без дозволу, нібито для того щоб «начарувати» собі багато подарунків, на що сніговик не міг не погодитися.

IMG 0053

    І все б у Грінча вийшло, якби не пильна малеча, яка допомогла зрозуміти Олафу, що його обманули. Повернути чарівний посох допомагали улюблені герої дітей – трансформери та Бетмен. Проте кінець історії був неочікуваним. Виявилося, що Дід Мороз залишав подарунки для Грінча кожного року, а сніговик Олаф забирав їх собі, оскільки думав, що це все йому.

IMG 0055

IMG 0071

   Грінч отримав багато подарунків. Він вибачився за свій вчинок перед Дідом Морозом та малечею і всі разом продовжили святкування Нового року та Різдва. Казкові герої влаштували для дітей веселі конкурси, ігри та забави. А в кінці заходу учасники мали змогу побавитися у блискучій мішурі та мильних бульбашках.

   ДП «Миколаївстандартметрологія»

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net