«ДП «Миколаївстандартметрологія» співпрацює зі службою зайнятості міста Миколаєва для успішного укомплектування своїх вакансій та скорочення термінів підбору персоналу.

13 травня 2019 року заступник директора з регіонального розвитку та маркетингу Данилюк Денис Сергійович та начальник відділу  кадрів Пятак Алла Анатоліївна прийняли участь у ярмарку-зустрічі, яку організував Миколаївський центр зайнятості з безробітними, які перебувають на обліку у Центрах зайнятості міста Миколаєва.

 

 

Для більш наглядного ознайомлення з роботою структурних підрозділів нашого підприємства, на початку зустрічі було переглянуто відео ролик про наше підприємство.

 

 

Заступник директора з регіонального розвитку та маркетингу Данилюк Д.С. розповів про унікальність нашого підприємства, послуги, які ми надаємо та про потребу в кадрах, в зв’язку з розширенням сфери діяльності підприємства.

 

 

Начальник відділу кадрів Пятак А.А. розповіла про кількісний та якісний склад працівників нашого підприємства; перелічила вакансії, які зараз є на підприємстві (з зазначенням середнього заробітку); умови роботи, про пріоритетні напрямки діяльності профспілкової організації.

В кінці зустрічі Данилюк Д.С. та Пятак А.А. особисто поспілкувалися з безробітними та з’ясували питання щодо працевлаштування, надали відповіді на питання, які цікавили потенційних працівників. Роздали листівки та обмінялися контактами з безробітними.»