Фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія» взяли участь у  ХХІV Всеукраїнській міжгалузевій

Спартакіаді трудящих промислової сфери та транспорту

    З 05 до 08 вересня 2019 року в с. Коблеве Березанського району Миколаївської області на базі відпочинку «Парадиз» проводилась ХХІV Всеукраїнська міжгалузева Спартакіада трудящих промислової сфери та транспорту (далі – Спартакіада), присвячена Дню фізичної культури і спорту. Мета Спартакіади – консолiдацiя зусиль громадських органiзацiй «Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Україна»(«ВФСТ «Україна»), професiйних спiлок та державних органiв влади у справі розвитку фізичної культури та спорту; активізація масової фiзкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в трудових колективах пiдприємств; популяризацiя та пропаганда здорового способу життя; подальше впровадження фiзичної культури та спорту в повсякденне життя  працiвникiв промислової сфери та транспорту.

 

Урочисте відкриття ХХІV Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту

   Загальне керiвництво пiдготовкою та проведенням Спартакiади було покладено на Органiзацiйний Koмітет, склад якого затверджено Президiєю Громадської організації «ВФСТ «Україна». Спортивний захід проводився за сприяння та пiдтримки Miнicтepcтва молодi та спорту України, Федерацiї профспiлок України, всеукраїнських галузевих профспiлок, центральних органiв виконавчої влади у виробничiй та соцiально-побутовiй сферах, пiдприємств, установ i органiзацiй промислової сфери та транспорту.

Учасники ХХІV Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту

     Програма Спартакiади була досить насичена і цікава як для учасників – спортсменів та команд, так і глядачів. До програми змагань було включено 7 видiв спорту: армспорт, волейбол, гирьовий спорт, тeнic настiльний, футзал, шахи, шашки. Учасників Спартакіади від профспілки машинобудівників та приладобудівників України представляв член оргкомітету Спартакіади, заступник голови Центральної Ради профспілки Левченко Василь Петрович.

     У Спартакіаді взяли участь команди галузевих профспілок:

 - трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості;

 - авіабудівників;

-  залізничників і транспортних будівельників;

-  працівників атомної енергетики і промисловості;

-  працівників енергетики та електротехнічної промисловості;

-  машинобудівників та приладобудівників;

-  працівників вугільної промисловості.

Учасники ХХІV Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту

   Збірну команду профспілки «Машприлад» України представляли в таких видах спорту: шашки та армспорт – працівники ДП «Миколаївстандартметрологія», настільний теніс – ДП «Одесастандартметрологія», футзал – ДП «Укрметртестстандарт». Від ДП «Миколаївстандартметрологія» у ХХІV Всеукраїнській міжгалузевій Спартакіаді трудящих промислової сфери і транспорту взяли участь: Куценко Ірина Анатоліївна, Чайка В’ячеслав Анатолійович.

     

Змагання з шашок між учасниками ХХІV Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту. На фото праворуч – представник  ДП «Миколаївстандартметрологія» Куценко І.А.

 

Змагання з армспорту між учасниками ХХІV Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту. На фото в центрі – представник ДП «Миколаївстандартметрологія» Чайка В.А.

    Серед найактивніших учасників Спартакіади від колективів підприємств сфери технічного регулювання профспілки «Машприлад» України, що сприяли участі членів профспілки в змаганнях на базі відпочинку «Парадиз» та брали безпосередню участь у відкритті та проведенні Спартакіади, були: директор ДП «Миколаївстандартметрологія» Романенко Ірина Михайлівна та голова профкому підприємства Кременецька Олена Федорівна; генеральний директор ДП «Укрметртестстандарт» Сабатович Дмитро Артемович і голова профкому Ларін Дмитро Анатолійович.

Учасники ХХІV Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту

    Напружена боротьба розгорнулася у змаганнях з волейболу, активно пройшли змагання з настільного тенісу та шахів. Велику зацікавленість викликали змагання з міні-футболу. Найкращих результатів досягла команда ДП «Укрметртестстандарт» з футзалу з граючим генеральним директором  підприємства Сабатовичем Д.А., яка дійшла до фіналу, де в запеклій боротьбі зіграла в нічию і по пенальті, на жаль, програла, та виборола друге місце.

 

Кубки та медалі для переможців та призерів ХХІV Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту

    Спартакіада пройшла на високому рівні, в атмосфері дружби, доброзичливого суперництва та профспілкової єдності. Усі призери та команди, учасники змагань нагороджені відповідними медалями, дипломами та кубками. Після завершення програми спортивних змагань і вручення відзнак переможцям було підбито загальні підсумки заходу з запевненнями у своїх намірах й надалі підтримувати спортивні традиції у колективах підприємств, пропагувати здоровий спосіб життя.

    Змагання стали поштовхом для моніторингу стану спортивно-оздоровчої і фізкультурної роботи на підприємствах, у профспілкових організаціях, колективах фізкультури в галузях промисловості та транспорту, активізації спортивного життя на місцях та об’єднання зусиль для проведення галузевої спартакіади в наступному році.

    Вітаємо усі колективи фізичної культури і спорту підприємств, організацій та установ трудящих промислової сфери і  транспорту, які взяли участь у змаганнях та бажаємо їм міцного здоров’я, спортивного завзяття, вдалих стартів і переконливих перемог на всіх життєвих шляхах!

ДП «Миколаївстандартметрологія»