Відбулися звітні збори профспілкової організації

ДП «Миколаївстандартметрологія»


    На базі відпочинку «Дельфін» (курортна зона с. Коблеве) 03 серпня 2019 року відбулися звітні збори первинної профспілкової організації ДП «Миколаївстандартметрологія», під час яких було розглянуто виконання умов Колективного договору 2016–2020 рр. за ІІ півріччя 2017 року – І півріччя 2019 року.
 

     На заході, який проходив у конференц-залі бази відпочинку, були присутні адміністрація, члени профкому та члени профспілки ДП «Миколаївстандартметрологія», а члени їх родин мали змогу в цей час відпочивати на території, користуватися басейном та насолоджуватися гостинністю персоналу бази.

Кременецька О.Ф., голова профспілкового комітету

   Голова профспілкового комітету Кременецька О. Ф. доповіла про проведену роботу комітету за звітний період.

   Керівництво підприємства звітувало про виконання адміністрацією умов Колективного договору 2016–2020 рр. Із доповіддю виступила директор  ДП «Миколаївстандартметрологія» Романенко Ірина Михайлівна.

 Зліва направо: Данилюк Д.С., заступник директора з регіонального розвитку та маркетингу; Кременецька О.Ф., голова профспілкового комітету; Романенко І.М., директор ДП «Миколаївстандартметрологія»; Шварова М.К., в.о. начальника юридичного відділу; Убеліте О.В., начальник планово-економічного відділу, секретар зборів

    Порядок денний звітних зборів трудового колективу:

    1. Звіт про виконання Колективного договору 2016-2020 рр. за ІІ півріччя 2017 року – І півріччя 2019 року адміністрацією ДП «Миколаїв-стандартметрологія» та первинною профспілковою організацією. (Доповідачі: головний бухгалтер Лебедєва А.П., начальник відділу кадрів Пятак А. А., виконуюча обов’язки начальника юридичного відділу Шварова М. К., виконуюча обов’язки провідного інженера з охорони праці Ткач А. Л.).

     2. Інші питання (доповідач: заступник директора з регіонального розвитку та  маркетингу Данилюк Д.С.).

Головний бухгалтер Лебедєва А. П.

Начальник відділу кадрів Пятак А. А.

В. о. начальника юридичного відділу Шварова М. К.

 

В. о. провідного інженера з охорони праці Ткач А. Л.

Заступник директора з регіонального розвитку та маркетингу
Данилюк Д.С.

    Після закінчення зборів для членів профспілки та членів їхніх родин було організовано каву-брейк, після чого вони мали можливість відпочити на березі Чорного моря.

ДП "Миколаївстандартметрологія"