Фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія» відвідали ХХІІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості

«Золотий лелека»

 

Відкриття ХХІІ Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека»

Щорічно у літню пору на березі Чорного моря збирається барвистий калейдоскоп дитячих талантів, який приголомшує своєю яскравістю, різноманітністю та незабутніми враженнями. Так, з 25 червня до 01 липня 2019 року в мальовничій курортній зоні бази відпочинку «Чорномор» с. Рибаківка Березанського району Миколаївської області за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Миколаївської міської ради та Миколаївської обласної державної адміністрації МСШ І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел - експериментальним навчальним закладом Всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» м. Миколаєва та Миколаївським муніципальним академічним коледжем було проведено ХХІІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека», який відвідали в якості запрошених гостей фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія».

Генеральний директор фестивалю, директор МСШ «Академія дитячої творчості» Г.Д. Матвєєва

Фестиваль проводився з метою розкриття талантів юних учасників. Девіз заходу - «Ми спілкуємось! Ми разом! Ми живемо!», оскільки фестиваль покликаний створити умови вільного спілкування між дітьми різних країн світу, об’єднати українських дітей, а також сприяти відродженню культури і мистецтв в Україні, пошуку та підтримці її талановитої молоді, надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності, залучення їх до світу мистецтва, до вивчення національної культури і традицій свого народу.

Конкурсна програма здійснювалася за такими напрямками: хореографія, музичне та театральне мистецтво, живопис і графіка, декоративно-прикладне мистецтво. У складі журі – відомі діячі мистецтв, заслужені майстри, заслужені й народні артисти України.

        Запрошені гості фестивалю під час нагородження учасників

Для учасників фестивалю проводилися відбіркові тури за номінаціями, цікаві розважальні заходи, конкурс фігур на піску, виставка робіт учасників фестивалю, майстер-класи з хореографії від Григорія Чапкіса, видатних митців української естради, членів всеукраїнської спілки майстрів, Спілки художників України.

Переможці отримали Гран-прі фестивалю – статуетку «Золотого лелеки», дипломи, подяки та ексклюзивні призи.

 

      Нагородження переможців дипломами та символами фестивалю

Нагородження переможців дипломами та символами фестивалю

Родзинкою цьогорічного фестивалю став патріотичний концерт до Дня Конституції України за участі зірок української естради та гала-концерт учасників заходу.

Виступ учасників фестивалю

 

Виступ учасників фестивалю

Виступ учасників фестивалю

Цьогоріч нагороджено благодійників фестивалю подяками за підтримку талановитої молоді, активну життєву позицію та вагомий внесок у створення умов для всебічного розвитку особистості дитини.

Церемонія нагородження спонсорів фестивалю

Подяка директору ДП «Миколаївстандартметрологія» І. М. Романенко

Учасники фестивалю мали нагоду продемонструвати присутнім свої творчі вміння та здібності, власні таланти, а запрошені гості – отримати задоволення від виступів юних співаків, хореографічних номерів, отримати море позитивних емоцій від побаченого та почутого.

ДП «Миколаївстандартметрологія»