Фахівці ДП “Миколаївстандартметрологія” прийняли участь у заході по типу хакатону “Ребрендинг продукції українських виробників коньяку”

alkogol

    14 грудня 2018 року у м. Миколаїв Європейським Проектом “Підтримка розвитку системи географічних  зазначень в Україні” (далі - Проект) з метою ребренденгу продукції українських виробників коньяку спільно з Мінагрополітики та продовольства України проведено захід по типу хакатону  “Ребрендинг продукції українських виробників коньяку” для пошуку та обговорення пропозицій щодо назви на заміну слова коньяк, яку необхідно, відповідно до взятих Україною міжнародних зобов'язань, запровадити на законодавчому рівні з 2026 року.

   До участі у проведені хакатону були запрошені представники громадських галузевих організацій, науковців, виробників виноробної продукуції, працівників торгівельних мереж, представників органів виконавчої влади, РТПП Миколаївської області, головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, ДП «Миколаївстандартметрологія».

   У заході по типу хакатону  “Ребрендинг продукції українських виробників коньяку”  від ДП «Миколаївстандартметрологія» прийняли участь заступник директора з питань стандартизації, якості та наукової діяльності- Фоміна Світлана Володимирівна тазаступник керівника Органу з оцінки відповідності -  Тишкевич Вікторія Вікторівна.

   Під час заходу було розглянуто пропозиції учасників щодо назви на заміну слова «коньяк», яку необхідно, відповідно до взятих Україною міжнародних зобов'язань, запровадити на законодавчому рівні з 2026 року. Учасники заходу проявили творче натхнення та показали яскравий результат командної роботи, волю до перемоги та наполегливість у досягненні мети. За активну участь у хакатоні “Ребрендинг продукції українських виробників коньяку” всі учасники отримали сертифікати.

    Кого зацікавила дана інформація, пропонуємо звернутися до  ДП «Миколаївстандартметрологія» для отримання відповідей на свої запитання: просп. Центральний, 11/5, м. Миколаїв, Україна, тел/факс (0512) 34-61-38, E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Заступник директора з питань стандартизації, якості та наукової діяльності  Фоміна С. В.