Нагородження переможців регіонального рівня всеукраїнської виставки-конкурсу «Я хочу жити в якісному світі» за 2018 рік

 

31 травня 2019 року на базі Мішково-Погорілівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» у 2018 році.

 

Директор Мішково-Погорілівської ЗСШІ І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради Шиян В. П.

 

Захід розпочав директор Мішково-Погорілівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради Шиян Володимир Петрович, який звернувся з вітальним словом до присутніх. Він привітав учнів із закінченням навчального року та призерів конкурсу – з перемогою у ньому.

Нагородження дипломом закладу освіти

Для вітального слова, вручення дипломів та подяки від ДП «Миколаївстандартметрологія» запрошено в.о. менеджера із забезпечення відповідності Кременецьку Олену Федорівну, яка вручила диплом закладу освіти за впровадження новітніх технологій та сучасних методів навчання, високопрофесійну підготовку дітей до участі в конкурсі. За високопрофесійну підготовку дітей до участі в конкурсі, формування в свідомості наймолодших споживачів асоціативного уявлення про якісну, безпечну продукцію та популяризацію руху за підвищення якості життя нагороджено подякою керівника студії образотворчого мистецтва «Фантазія» Запотоцьку Лілію Вікторівну.

 

Нагородження керівника студії образотворчого мистецтва «Фантазія» Запотоцької Лілії Вікторівни

Дипломами та цінними подарунками були нагороджені учні за призові місця на регіональному рівні Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити у якісному світі» у 2018 році. Дипломом за І місце нагороджено Вознюк Злату (робота «Ням-ням»), дипломом за ІІ місце – Прохорову Катерину (за роботу «Фрукти – це сила»), дипломом за ІІІ місце –  Тарасенко Карину (робота «Вживай якісне»).

 

Нагородження переможців регіонального рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити у якісному світі» у 2018 році. Дипломом за І місце нагороджено Вознюк Злату

 

Нагородження переможців регіонального рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити у якісному світі» у 2018 році. Дипломом за ІІ місце нагороджено Прохорову Катерину

Нагородження переможців регіонального рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити у якісному світі» у 2018 році. Дипломом за ІІІ місце нагороджено Тарасенко Карину

За детальною інформацією щодо участі у регіональному рівні Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюка «Я хочу жити у якісному світі» у 2019 році звертайтеся до відділу забезпечення документообігу підприємства.