Команда станції "Метрологічна"

У квітні 2019 року на території пам’ятки садово-паркового мистецтва «Ліски» відбувся профорієнтаційний квест «В пошуках професій», організований відділом профорієнтації Миколаївського міського центру зайнятості. У заході брали участь 4 команди із учнів 9-х класів Миколаївських загальноосвітніх шкіл № 6, 17, Миколаївської ЗОШ № 57 імені Т.Г. Шевченка, гімназії № 4. Мета квесту: актуалізація та розширення уявлень учнів про світ професій, створення розвивального профорієнтаційного середовища.

 

Команди отримали карту з маршрутним листом для проходження квесту та вирушили в незвичайну подорож. На кожній «станції» учнів чекали представники закладів освіти міста, зокрема Одеська державна академія технологічного регулювання та якості, а також представники ДП «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації метрології та сертифікації» для проведення презентації свого закладу з різноманітними цікавими завданнями, що розкривали специфіку різних професій та спеціальностей.

ДП «Миколаївстандартметрологія» представляв у квесті станцію «Метрологічна». До нас завітали 4 команди зі шкіл, які побачили презентацію станції, організовану в розважальній та інформаційно насиченій формі.

Заступник директора ДП «Миколаївстандартметрологія» Данилюк Денис Сергійович цікаво та жваво презентував учням роботу науково-технічного відділу метрологічного забезпечення геометричних вимірювань, науково-технічного відділу метрологічного забезпечення теплотехнічних вимірювань, науково-технічного відділу метрологічного забезпечення електричних, магнітних, радіотехнічних вимірювань та іонізуючих випромінювань, науково-технічного відділу метрологічного забезпечення механічних вимірювань, вимірювань рівня та об’єму речовин.

 

Шкільні команди стали активними учасниками конкурсу-вікторини, використовували тонометри для вимірювання тиску, вивчали особливості електричного опору тіла людини, визначали точну вагу за допомогою еталонної ваги та ін.

Старшокласники дізналися про методи і засоби вимірювань, важливість досягнення їх точності, про професію інженера-метролога, який здійснює контроль вимірювальної техніки.

 

 

Квест пройшов насичено, учні із задоволенням брали у ньому участь, пізнаючи різноманітний світ професій.

Усі учасники отримали дипломи за проходження квесту в різних номінаціях та заохочувальні винагороди.

Сподіваємося, що всі школярі отримали позитивні емоції від участі у цікавому квесті та усвідомили актуальність нових знань для вибору майбутньої професії.