20 березня 2019 року в рамках угоди про творче співробітництво між ДП «Миколаївстандартметрологія» та Миколаївським національним аграрним університетом фахівці підприємства прийняли участь у проведенні заняття на факультеті технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології з дисципліни «Сертифікація продукції та послуг».

Заступник керівника Органу з оцінки відповідності ДП «Миколаївстандартметрологія» Тишкевич Вікторія Вікторівна ознайомила студентів з становленням та розвитком  сертифікації в України, її основними поняттями та процедурами, розповіла, якими нормативними документами регулюється цей процес в Україні, про перехід від обов’язкової до добровільної сертифікації. Під час навчання Вікторія Вікторівна приділила увагу основним етапам реформи системи технічного регулювання, сучасним процедурам оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів.

Вікторія Вікторівна розповіла присутнім про діяльність акредитованого Національним агентством з акредитації України Органу з оцінки відповідності, який функціонує на базі ДП «Миколаївстандартметрологія».
          
Студенти мали змогу задавати питання та отримати зворотній зв'язок від Тишкевич В.В., розширити свої знання про сертифікацію на основі реальних прикладів з досвіду роботи фахівців ДП "Миколаївстандартметрологія".За детальною інформацією звертайтеся за адресою:
м. Миколаїв, просп. Центральний, 11/5
Тел./факс: (0512) 34-31-47
Заступник керівника Органу з оцінки відповідності
Тишкевич Вікторія ВікторівнаДП «Миколаївстандартметрологія»