13 жовтня 2021 року відділом систем управління Державного підприємства «Миколаївстандартметрологія» було організовано та проведено семінар у Миколаївській обласній раді на тему «НАССР» - як частина системи управління безпечністю харчових продуктів».

   На заході були присутні близько 130 осіб, представники закладів дошкільної та шкільної освіти, управлінь охорони здоров’я, відділів освіти територіальних громад, об’єднаних територіальних громад, міських, сільських, селищних рад. Захід було проведено з дотриманням карантинних вимог, встановлених законодавством.  

   Захід відкрила виконуюча обов’язки заступника директора з питань стандартизації, якості та наукової діяльності – Кременецька Олена Федорівна, озвучивши мету семінару та важливість висвітленої теми.

   Інформацію, викладену на семінарі, було поділено на декілька блоків:

І. Встановлені законодавством правові вимоги, обов’язки та відповідальність операторів ринку щодо безпечності харчових продуктів.

Доповідач: начальник юридичного відділу – Світлана КОРОВАНЕНКО;

ІІ. Система НАССР як частина системи управління безпечністю харчових продуктів. Законодавчі вимоги. Програми – передумови; Принципи НАССР.

 Доповідач: начальник відділу систем управління – Світлана КРАВЧУК.

ІІІ. Моніторинг технологічного процесу за допомогою метрологічного забезпечення виробництва.

Доповідач: заступник начальника метрологічного центру,  начальник калібрувальної лабораторії - Наталія  ДЕЛІКАТНА.

Протягом заходу учасники ставили питання спеціалістам ДП «Миколаївстандартметрологія» з теми семінару та отримували вичерпні відповіді.

За результатами семінару спеціалістами та учасниками були підведені підсумки про важливість дотримання системи НАССР під час технологічних процесів.

За детальною інформацією звертайтеся до відділу систем управління.

Начальник відділу – Кравчук Світлана Федорівна

Адреса: пр. Центральний, 11/5

Тел.: (0512) 40-91-47


На фото присутні учасники семінару – представники закладів дошкільної та шкільної освіти, управлінь охорони здоров’я, відділів освіти територіальних громад, об’єднаних територіальних громад, міських, сільських, селищних рад.

На фото в.о заступника директора з питань стандартизації, якості та наукової діяльності – Олена КРЕМЕНЕЦЬКА

Начальник юридичного відділу Світлана КОРОВАНЕНКО

Начальник відділу систем управління Світлана КРАВЧУК