Шановні колеги та партнери!

Щиро вітаю вас із професійним святом –

Днем працівників стандартизації та метрології і

Всесвітнім днем стандартів.

      Щорічно 10 жовтня, у День працівників стандартизації та метрології України, та 14 жовтня, у Всесвітній день стандартів,  віддається належна шана зусиллям фахівців у сфері технічного регулювання, які працюють на благо України, примножуючи її потенціал та славу.

      Сьогодні важко уявити собі сферу діяльності, в якій би не використовувалися стандартизація та метрологія. Вони є надійною основою захисту прав споживачів та стабільного розвитку держави.

      Україна прагне зайняти гідне місце в глобальному економічному просторі, невід’ємним атрибутом якого є використання єдиних норм і правил. Розробка і впровадження сучасних стандартів дають можливість створити умови для переходу національної економіки на інноваційну модель розвитку, зростання добробуту громадян та сталого розвитку навколишнього середовища, наближених до стандартів Європейського союзу.

      Ваші знання, досвід, професіоналізм, щоденна праця сприяють економічному розвитку нашої країни, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції та є надійною запорукою належного рівня якості та безпеки життя.

       Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, творчої наснаги, нових здобутків та скорішого досягнення високих життєвих стандартів на рідній землі!

 

За дорученням колективу,

Директор

ДП «Миколаївстандартметрологія»                           Ірина РОМАНЕНКО