У зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та на підставі листа Мінекономіки від 03.11.2020 року за № 2141-08/66236-07 повідомляємо про необхідність розробки технічних умов (ТУ) та змін до ТУ держаною мовою. Технічні умови та зміни до них з 01.01.2021 року будуть вноситися до бази даних «Технічні умови України» лише за умови їх викладу державною мовою.

      ДП «Миколаївстандартметрологія», як утримувач регіонального фонду технічних умов України, пропонує суб’єктам господарювання привести власні ТУ, розроблені російською мовою, до вимог чинного законодавства шляхом їх перекладу або викладенням їх у новій редакції з урахуванням попередніх змін (у разі наявності); наступні зміни викладають державною мовою або двома мовами (державною та іншою) у звичайному порядку.

      Фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія» надають послуги з приведення технічних умов до вимог діючого законодавства, в тому числі переклад технічних умов на державну мову.

  За більш детальною інформацією звертатися за телефонами: (0512) 40-94-15, (095) 288-14-29, на електронні адреси: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.