Параметри підключення:

Тема: Вебінар ДП «Миколаївстандартметрологія»

Время: 23 сен 2020 11:00 AM Киев

https://zoom.us/j/91761298551?pwd=VGp5ODNUUDhvL2s3eXFJWXhlTGlkQT09

Идентификатор конференции: 917 6129 8551

Код доступа: 495032

 

      23 вересня об 11.00 за сприянням Департаменту технічного регулювання та метрології Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства відбудеться вебінар «Сьогодення. Метрологічна діяльність. Актуальні напрямки та питання».  Організатор заходу – державне підприємство «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

    На вебінарі будуть висвітлені наступні теми:

 • Зміни у Законі України «Про метрологію та метрологічну діяльність», що набрали чинності з 03 липня 2020 року. Що треба знати;
 • Специфіка Миколаївського регіону. Практичні питання, які виникають при здійсненні діяльності з надання метрологічних послуг:
  • Повірка, калібрування резервуарів та ємностей;
  • Повірка, калібрування засобів вимірювальної техніки за видом вимірювання L – довжина. Наші напрацювання;
  • Повірка, калібрування засобів вимірювальної техніки за видом вимірювання PR – фотометрія, QM – хімія;
  • Організація контролю вихідних параметрів медичного обладнання. Що треба знати;
  • Надання юридичної допомоги з питань метрологічного забезпечення. Питання, які виникають при проведенні метрологічного нагляду.

    Вебінар – це гарна можливість

 • підвищити рівень обізнаності щодо змін в законодавстві у сфері метрології:
 • дізнатися про проблеми та шляхи спільного вирішення питань у сфері метрології;
 • обмінятися досвідом з висококваліфікованими та досвідченими фахівцями метрології.

    На заході будуть виступати фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія»: Ірина Романенко, директор підприємства; Юрій Шевцов, заступник директора з метрології; Володимир Болодурін, начальник метрологічного центру; Галина Човганська, начальник науково-технічного відділу метрологічного забезпечення геометричних, механічних вимірювань, вимірювань рівня та об’єму речовин; Світлана Шустак, заступник начальника науково-технічного відділу метрологічного забезпечення теплотехнічних вимірювань; Богдан Михалишин, начальник науково-технічного відділу метрологічного забезпечення електричних, магнітних, радіотехнічних вимірювань та іонізуючих випромінювань; Світлана Корованенко, начальник юридичного відділу.

     Після виступу фахівців учасники онлайн семінару матимуть згоду обговорити почуте, поставити питання доповідаючим та отримати вичерпну інформацію і роз’яснення з хвилюючих питань.

    До участі на вебінарі запрошуються підприємства, що належать до сфери управління Мінекономіки, партнери та зацікавлені сторони. Участь у заході безкоштовна. Для реєстрації у заході необхідно перейти на Комунікативну платформу з технічного регулювання за посиланням https://bit.ly/3ckOF8k