За ініціативою департаменту технічного регулювання та метрології 24-25 червня 2020 року о 10:00 експертами проекта «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері метрології» (Національний метрологічний інститут Німеччини –PTB) був проведений дводенний вебінар на тему «Нова законодавча база ЄС».

      У онлайн-семінарі взяли участь понад 100 працівників сфери оцінки відповідності та метрології, серед яких були представники ДП «Миколаївстандартметрологія»: заступник директора з метрології Юрій Шевцов, заступник директора з питань стандартизації, якості та наукової діяльності Світлана Фоміна, начальник відділу стандартизації та науково-методичної роботи Олена Кременецька та провідний інженер із стандартизації Алла Ткач.

     Ірена Флуда і Захос Іоанідіс, міжнародні експерти з метрології, у своїх доповідях

  • надали інформацію про мету, зміст та сферу застосування нової законодавчої бази та її зв’язок з Угодою АССА;
  • презентували «Блакитну настанову» («Blue Guide») та висвітлили принципи нових і глобальних підходів;
  • презентували принципи, сфери застосування та найважливіші деталі Регламенту (ЄС) 765/2008 та Регламенту (ЄС) 764/2008.

     Учасники онлайн-семінару з боку ДП «Миколаївстандартметрологія» активно долучались до участі у сесіях «Запитання-Відповіді», проясняючи зміст почутої інформації та обговорюючи з іншими учасниками та доповідаючими хвилюючі питання.