24 січня 2020 року у Reikartz River Hotel, що у м. Миколаїв, відбулася конференція «Сертифікація в галузях рослинництва, бджільництва та переробки». Захід був присвячений актуальним проблемам сертифікації продукції, яка є беззаперечною гарантією найвищої якості.  Встановлення відповідності продукції до вимог нормативних документів України та отримання документу, що це засвідчує (сертифіката відповідності) є важливою процедурою виробництва. Адже сертифікація не тільки сприяє формуванню позитивного іміджу підприємства, але й підвищує конкурентоспроможність, допомагає здобути довіру споживача та розширити ринки збуту.

Учасники конференції «Сертифікація в галузях рослинництва, бджільництва та переробки»

У конференції взяли участь багато кваліфікованих у питаннях сертифікації фахівців. Першими виступили представники ДП «Миколаївстандартметрології»: провідний інженер відділу стандартизації та науково-методичної роботи Тетяна Сергеєва, провідний інженер Органу з оцінки відповідності Тетяна Захлюпенко та заступник начальника ВЛ ДП «Миколаївстандартметрологія» Юлія Цмоканич. Слухачам була представлена до уваги серія доповідей на тему «Сертифікація продуктів харчування в Україні на відповідність ДСТУ та ТУ».

На фото: провідний інженер Органу з оцінки відповідності ДП «Миколаївстандартметрологія» Тетяна Захлюпенко

Не менш цікавими та інформативними були доповіді Юлії Сливи, директора ТОВ Intercert Garant Group «Регламенти і Директиви ЄС, Стандарти САС, США, Канади, Китаю, ОАЄ, Індонезії», «ISO 22000, FSS 22000, BRC, IFS»; Андрія Гармаша «Сертифікація за схемою GLOBAL GAP», Віталія Манзія «Особливості сертифікації за правилами органічного виробництва» та інших.

Робочий момент конференції

На конференції панувала атмосфера невимушеного спілкування, змістовні доповіді викликали низку питань та спонукали до жвавої дискусії. Безсумнівно, даний захід став визначною подією у регіоні. Будемо сподіватись, що конференція для багатьох її учасників стане поштовхом до подальшого розвитку та втілення здобутих знань та ідей у практику.

Пропонуємо Вам звернутися до ДП «Миколаївстандартметрологія" для отримання консультативної допомоги, проходження процедури сертифікації та оцінки відповідальності. За більш детальною інформацією пропонуємо звертатися до Органу з оцінки відповідності ДП "Миколаївстандартметрологія".

 Контактна інформація: пр. Центральний, 11/5, м. Миколаїв

тел.: (0512) 34-40-66, (050) 415-24-55

 

ДП "Миколаївстандартметрологія"