27 вересня у приміщенні Миколаївської астрономічної лабораторії відбувся урочистий захід присвячений Дню туризму в Миколаївський області.Привітав працівників туристичної сфери голова Миколаївської обласної адміністрації Олександр Стадник. Голова Миколаївської обласної державної адміністрації відзначив, що Миколаївська область має унікальний природно-рекреаційний, історико-культурний потенціал і є привабливою для любителів оздоровлення та відпочинку.

Виступ на урочистому заході присвяченому Дню туризму в Миколаївській області Голови Миколаївської ОДА Олександра Стадника.

Голова Миколаївської ОДА Олександр Стадник.

          З нагоди свята  Голова Миколаївської ОДА нагородив Почесними відзнаками Миколаївської обласної державної адміністрації почесних фахівців туристичної спільноти Миколаївщини.

          Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток туристичної галузі держави та з нагоди відзначення Дня туризму  нагороджена заступник керівника Органу з оцінки відповідності Державного підприємства «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»  Тишкевич Вікторія Вікторівна.

 

 

 

 

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»