УВАГА!

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській виставці-конкурсі дитячого малюнка
«Я хочу жити в якісному світі»
загальноосвітні та позашкільні заклади у 2019 році

        Відповідно до Указу Президента України «Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 31 липня 2004 року № 854, наказу Держспоживстандарту України «Про затвердження  положення про Всеукраїнську виставку-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» від 3 березня 2005 року № 58 щорічно проводиться Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» з метою формування у дітей – наймолодших споживачів суспільства асоціативного уявлення про якісну, безпечну продукцію та популяризації руху за підвищення якості життя. Учасникам надається можливість реалізувати власні творчі здібності та талант.
      Згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації № 373-р від 11.12.2013 «Про затвердження плану заходів щодо впровадження, сертифікації та функціонування систем управління якістю на вітчизняних підприємствах, в установах і організаціях відповідно до національних (міжнародних) стандартів» Департаментом освіти, науки та молоді ОДА та Державним підприємством «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» розпочато регіональний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»  у 2019 році.
       До участі у виставці-конкурсі «Я хочу жити в якісному світі» приймаються роботи дітей таких вікових категорій:
   1 категорія: 5–8 років;
   2 категорія: 9–12 років;
   3 категорія: 13–17 років.
        Конкурсні роботи учасників мають бути виконані за номінаціями:
    “Я пізнаю якісну продукцію”;
   “Ми – архітектори якісного світу”;
   “Кращий плакат на споживчу тематику”.
     Творчі роботи будуть прийматись разом із супровідними листами до 01 лютого 2020 року для оцінки та визначення кращих робіт.
    До участі приймаються виключно індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо). Розмір малюнка має бути формату А-3 (297 * 420 мм).
     На засіданні регіонального конкурсного журі, що проводиться до 27 лютого 2020 року, журі розглядає роботи учасників та визначає серед них переможців за віковими категоріями (перше, друге і третє місця) та номінаціями. Допускаються додаткові заохочувальні призи від спонсорів виставки-конкурсу для учасників, роботи яких не стали переможцями.
    Роботи можна надавати нарочним або поштою на адресу: 54029, м. Миколаїв, просп. Центральний, 11/5 (зупинка Водопровідна), ДП «Миколаїв-стандартметрологія».
     Детальну інформацію про Всеукраїнську виставку-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” можна отримати за тел. (0512) 34-40-36, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (Пустовіт Галина Станіславівна), на офіційному веб-сайті ДП «Миколаївстандартметрологія» http://ncsms.com.ua.

ДП «Миколаївстандартметрологія»