У 2015 році фахівці державного підприємства «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» розпочали свій новий проект «Екскурсійні програми для освітян». Метою проекту є сприяння професійній орієнтації учнів та студентів, представлення повного обсягу можливостей у зв’язку з обраними майбутніми професіями.


У рамках проекту випускники закладів освіти мають змогу відвідати провідні підприємства Миколаївщини, які неодноразово ставали переможцями Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України».


Так, 14 травня 2019 року в рамках проекту «Екскурсійні програми для освітян» студенти ІІ курсу Миколаївського національного аграрного університету відвідали Товариство з обмеженою відповідальністю фірму «СКВІД».
Екскурсію підприємством проводила провідний фахівець О.В. Молчанова. 
Спілкування з провідними фахівцями підприємства


Довідка про підприємство. ТОВ фірма «СКВІД» – лідер із постачання бутильованої води на підприємства, у заклади освіти, додому й у офіс. Воду для виробництва використовують із природного джерела зі свердловини. Підприємство прагне забезпечити якісний сервіс і надати цілий ряд послуг, орієнтованих на клієнта, що є невід’ємною частиною культури обслуговування клієнтів. Культура пиття – генеральний девіз компанії, є посланням споживачам, що говорить про важливість не тільки доступності чистої води, але її споживання і дбайливого ставлення до неї в цілому. У назві торгової марки Товариства з обмеженою відповідальністю фірми «СКВІД» зашифровані слова «Сервіс», «Культура», «Вода», «Ідеї», «Довіра», що відображають концепцію діяльності підприємства.
 


Продукція ТОВ фірми «СКВІД»


Під час екскурсії студенти дізналися, що вода питна спеціальної обробки «Чиста вода» негазована відповідає вимогам державних стандартів, виробляється відповідно до вимог нормативних документів. Вона має смак талої води, низький рівень мінералізації, рекомендується для людей різного віку, зокрема дітей і вагітних жінок.
 

                                                                                  Продукція ТОВ фірми «СКВІД»


На підприємстві працює випробувальна лабораторія, яка здійснює щоденний контроль кожної партії води, гарантуючи якість і безпеку «Чистої води». Такий контроль дозволяє запропонувати продукт, що відповідає вимогам державних стандартів.
Студенти та викладачі Миколаївського національного аграрного університету мали змогу побачити технологічний процес виготовлення води, докладно дізнатися про види води, що випускає підприємство, поспостерігати за роботою обладнання, поспілкуватися з провідними фахівцями.

 


Робочий момент екскурсії

 

Робочий момент екскурсії.
Спілкування з провідним фахівцем О.В. Молчановою

 
Заповнення дегустаційних листів


Під час екскурсії по підприємству в демонстраційній залі студенти переглянули фільм про вплив води на організм людини, культуру її пиття. Тут же відбулася дегустація продукції ТОВ фірми «СКВІД». Студентам запропонували оцінити якість води за органолептичними показниками, для чого були заповнені дегустаційні листи.

 


Дегустація готової продукції ТОВ «СКВІД»Дегустація готової продукції ТОВ «СКВІД»

     ДП «Миколаївстандартметрологія» запрошує до співпраці заклади освіти Миколаївської області.
           Із питань співпраці звертайтеся до відділу стандартизації та науково-методичної роботи за адресою:

м. Миколаїв, просп. Центральний, 11/5, телефон: (0512) 34 60 27.


ДП «Миколаївстандартметрологія»