11.12.2018 на базі ДП«Миколаївстандартметрологія» проведено практичне заняття із студентами Миколаївського національного аграрного університету

    ДП «Миколаївстандартметрологія» крім надання спеціалізованих послуг у сфері стандартизації, метрології, сертифікації продукції та послуг (підтвердження відповідності), сертифікації систем управління, також активно займається науковою діяльністю.

    ДП «Миколаївстандартметрологія» приділяє значну увагу співпраці з вищими освітніми навчальними закладами Миколаївської області, приймає активну участь у організації та проведенні освітніх заходів щодо підвищення рівня професійної освіти студентів та випускників даних навчальних установ з метою надання їм можливості набуття практичного досвіду у сфері стандартизації, сертифікації та метрології для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

 20181211 094830

Студенти МНАУ- учасники практичного заняття

   Одним з вищих навчальних закладів Миколаївської області, з яким тісно співпрацює ДП «Миколаївстандартметрологія» являється Миколаївський національний аграрний університет (МНАУ).

   11 грудня 2018 року в рамках угоди про співпрацю, начальником науково-технічного відділу метрологічного забезпечення геометричних вимірювань Човганською Галиною Іванівною було проведене практичне заняття на тему: «Геодезія і картографія» для студентів 3 курсу Миколаївського національного аграрного університету спеціальності  «Геодезія та стандартизація».

IMG 738c7cf225da4c31baab2a172fbe9de4 V

Робочий момент практичного заняття із студентами МНАУ

   На сучасному етапі розвитку світової економіки встановлення тісних зв'язків між освітніми установами і підприємствами є актуальним завданням. Адже стратегічне партнерство між ВУЗами і підприємствами – це один з ефективних напрямів підготовки висококваліфікованого персоналу.

 IMG da0bce9d8f09845bfee0dbd5fb4b33f8 V

Робочий момент практичного заняття із студентами МНАУ

З питань співпраці звертайтесь:

 

просп. Центральний, 11/5, м. Миколаїв, 54029

(0512) 34-40-66, 57-51-39

Електронна адреса: director@ncsms.com.ua