19 грудня 2018 року для дітей співробітників ДП «Миколаївстандартметрологія» була організована та проведена святкова програма до Дня Святого Миколая. Традиція дарувати свято дітям у цей день існує на підприємстві вже не один рік. Галаслива малеча та школярі однаково чекають цього свята, щоб продемонструвати Миколаю свої вміння та, звісно ж, отримати солодкі подарунки.

 

Веселі завдання від цуценяти Гонщика із «Щенячого патрулю»

 

     Святкова програма включала в себе загадки, рухливі ігри, завзяті танці під веселу музику та подарунки від Святого Миколая. На дитяче свято також завітав улюблений герой малечі із мультфільму «Щенячий патруль» – цуценя Гонщик. Він приготував для дітлахів багато різноманітних завдань, з якими вони блискуче впоралися. За кожне пройдене завдання учасники святкового заходу отримували сріблясту зірку. У кінці заходу, трохи втомлених, але щасливих, дітей запросили до солодкого столу.

 Головний улюбленець малечі – Святий Миколай із солодкими подарунками

Щоб отримати подарунок від Миколая, треба продемонструвати свої вміння

Щоб отримати подарунок від Миколая, треба продемонструвати свої вміння

 

Чудове фото на згадку з учасниками та організаторами свята

    Вечір, присвячений Дню Святого Миколая, пройшов в атмосфері веселощів, дитячого сміху та радості, захоплення та чудових вражень. Задоволеними залишились не лише маленькі учасники, але і їх батьки, які були не просто глядачами, а також залучалися до участі у дитячому святі.

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»