Дитинство – це «казкова країна», де побували всі ми, і в якій усе здається загадковим і таємничим. Там діти радіють і дивуються кожному проміню сонця, квітці, блискучій краплині роси і немає дорослих негараздів і турбот.

      В перший день літа в багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день захисту дітей.  Примітно, що це одне із самих старих міжнародних свят.  Всесвітня конференція у Женеві 1 червня 1925 року, присвячена питанням благополуччя дітей, заклала підґрунтя для його проведення. Можливо, що це у майбутньому і підштовхнуло обрати саме 1 червня датою проведення цього свята.

     Після Другої світової війни, коли проблеми збереження здоров’я і благополуччя були як ніколи актуальними, в листопаді 1949 року у Парижі відбувся конгрес Міжнародної демократичної федерації жінок. На заході пролунала клятва про безустанну боротьбу за забезпечення міцного миру як єдиного гаранта щастя дітей і було офіційно прийнято рішення про започаткування Міжнародного дня захисту дітей. Вже 1 червня 1950 року було відзначено перший День захисту дітей.

    У Міжнародного дня дітей є свій прапор. На зеленому фоні, що символізує ріст, гармонію і родючість, навколо знака Землі, розміщені стилізовані фігурки – червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність та терпимість людей всіх рас, релігій та соціальних статусів один до одного. Знак Землі, розміщений в центрі, - це символ нашого спільного дому.


     В Україні День захисту дітей є національним святом, запровадженим Указом президента №568/98 від 30 травня 1998 року «Про день захисту дітей». З тих пір в нашій країні 1 червня стало офіційним святом. Міжнародний день захисту дітей  - це не тільки свято для самих дітлахів, це нагадування суспільству про необхідність їх захисту, привернення уваги громадськості до проблем дітей.

    Традиційно ДП «Миколаївстандартметрологія» активно долучається до життя дітей. Профспілковий комітет постійно проводить різноманітні цікаві заходи для дітей співробітників, такі як: екскурсії, змагання, свята; передає подарунки в дитячі навчальні заклади. На базі підприємства щорічно проводиться Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі», яка дає змогу дітям виразити своє бачення якісного світу та реалізувати власні творчі здібності, таланти.

На фото в центрі: директор ТОВ «Миколаївський хлібзавод № 1» Олена Ракова та начальник відділу забезпечення документообігу ДП «Миколаївстандартметрологія» Галина Пустовіт  вітають учнів Комунального закладу "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації" Миколаївської обласної ради із Днем захисту дітей

На фото: проведення розважальної програми для дітей працівників підприємства на День святого Миколая

На фото: засідання РЖК виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі»

       Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і майбутнє. І для ДП «Миколаївстандартметрологія» немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Ми робимо усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього ми живемо і працюємо!

 

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»