На ДП «Миколаївстандартметрологія» відбувся «День права»

     За традицією на державному підприємстві «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» відбувся «День права», який щорічно проводить юридичний відділ підприємства. Мета проведення заходів - підвищення правової обізнаності персоналу щодо вимог чинних нормативно-правових та законодавчих актів в Україні.

    Цьогоріч темою стало актуальне питання для всіх жителів України - новий порядок оформлення субсидій.

    Начальник юридичного відділу Корованенко С.А. ознайомила фахівців підприємства з  вимогами Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

 

 

 

Начальник юридичного відділу Корованенко С.А.

 

 

    Під час лекції працівники ДП «Миколаївстандартметрологія» не тільки ознайомились з основними положеннями вказаної Постанови, але й мали змогу задати питання, що їх  турбують.

    Практику проведення для своїх працівників подібних заходів ДП «Миколаївстандартметрологія» запровадило з 2012 року, оскільки кожен повинен знати не лише свої обов'язки, а й свої права та вміти їх захищати.

 

 

 

 

       Юридичний відділ