Навчання персоналу - запорука успішного розвитку компанії

Одним з найважливіших чинників успішного економічного розвитку підприємства є висококваліфікований персонал. Найкращим внеском в розвиток своєї фірми з боку керівника була і залишається інвестиція в людський капітал. Це означає, що чим більше буде приділено уваги щодо навчання і розвитку персоналу, тим ефективніше досягатимуться цілі організації і виконуватимуться певні завдання. Дана проблема є актуальною в Україні, оскільки європейський досвід управління лише набирає своїх обертів.

 

Виступ начальник юридичного відділу Корованенко С.А.

 

Україна, займаючи 76 місце серед 187 країн за Індексом людського розвитку 2011 року, належить до групи країн із високим рівнем людського розвитку, посідаючи 82 місце серед 142 країн за загальним Індексом глобальної конкурентоспроможності 2011–2012 рр. та знаходиться на перехідному етапі від факторо-орієнтованої економіки до економіки, орієнтованої на ефективність.

 

Виступ начальник відділу кадрів Пятак А.А.

 

Для підвищення кваліфікації персоналу на державному підприємстві «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» проведено з працівниками структурних підрозділів лекції та бесіди щодо вимог чинних нормативно-правових та законодавчих актів в Україні.

 Під час лекцій працівники ДП «Миколаївстандартметрологія» ознайомились з основними положеннями Законів України «Про захист прав споживачів» та «Про відпустки».

 

Виступ фахівця з питань запобігання та виявлення корупції Кравчука О.І.

         Практику проведення для своїх працівників лекцій з питань захисту прав людини ДП «Миколаївстандартметрологія» запровадило з 2012 року, оскільки кожен повинен знати не лише свої обов'язки, а й свої права та вміти їх захищати.

       Юридичний відділ