ТДВ «Будинок торгівлі «Південний Буг» (кафе «Монж») – учасник Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України»у 2012 році

   У 2012 році товариство з додатковою відповідальністю «Будинок торгівлі «Південний Буг» (кафе «Монж») прийняло участь у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України», а у вересні 2012 року - у виставці учасників регіонального етапу Конкурсу, яка проводилася ДП «Миколаївстандартметрологія» за сприянням Миколаївської облдержадміністрації з нагоди відзначення 75-річчя Миколаївської області у виставковому центрі «ЕкспоМиколаїв». Продукція ТДВ «Будинок торгівлі «Південний Буг», яка була представлена широкому загалу під час виставки була високо оцінена запрошеними гостями та відвідувачами виставки.

  Напередодні новорічних та різдвяних свят ТДВ «Будинок торгівлі «Південний Буг», а саме кафе «Монж»  приготував жителям  Миколаївщини подарунок – пряничний будиночок. На відкриття цього новорічного заходу були запрошені в тому числі і фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія». Розріжуть цей кондитерський виріб 15 січня 2013 року для відвідувачів супермаркету. 

 Пряничний будиночок від кафе «Монж»

 

      Випускати власну кондитерську продукцію ТДВ «Будинок торгівлі «Південний Буг» розпочав у 2008 році. 17 грудня 2008 року було відкрито відділ для продажу хлібних та кондитерських виробів та виготовлено першу партію круасанів. Над проектом кафе «Monge» (Монж) працювали півроку, а почали з виставки хліба в Парижі у березні 2008 року.

     Чим цікаве кафе "Monge"? Різноманітною але дуже смачною випічкою та щомісячними новинками. Відвідувачам пропонуються улюблені здобні булочки в широкому асортименті, булочки з повидлом, булочки з маком “Південний Буг”, слойки в асортименті, шашлик у тісті, пироги “Козлобородник” з різноманітною начинкою, торти та тістечка. 

 Торти та тістечка, які виготовляє кафе «Монж»

     У приємній обстановці затишного кафе під звуки французького шансоньє можна скуштувати натуральну свіжомелену каву або запашний чай.

     До уваги відвідувачів різноманітні сорти хліба на будь-який смак та колір: чиабата світла та з травами, хліб із сиром, хліб із салом, “Бородино”, “Здоров`я”, “Народний”, “Білоруський, бездріжджовий “Сільський”, зернові хліби та булочки.

     Відвідати кафе «Монж» Ви можете за адресою 54003, Україна, м. Миколаїв, пр. Леніна, 259, т. (0512) 57-52-04, ф.(0512) 55-24-11.

  

 кафе «Монж»

   ТДВ  Будинок торгівлі «Південний Буг» велику увагу приділяє якості своєї продукції, тому тісно співпрацює ДП «Миколаївстандартметрологія» у сфері метрології: вчасно узгоджуючи переліки ЗВТ та надаючи ЗВТ на періодичну повірку.

     Ми завжди готові до співпраці з Вами! Адреса метрологічних підрозділів:  м. Миколаїв, вул. 5-а Слобідська, 2а,
тел./факс: (0512) 24-21-14

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»