Співпраця ДП «Миколаївстандартметрологія» з ПВКП «Швидкість»

 

Виробничий цех ПВКП «Швидкість»

 

    Приватне виробничо-комерційне підприємство «Швидкість» являється виробником і постачальником автозапчастин до автомобілів ВАЗ 2101-2107, 2108-2110. ПВКП «Швидкість» це українське підприємство що освоїло виробництво поперечки (балки) передньої підвіски автомобілів ВАЗ 2101... 2107 і їх модифікацій. Крім того, виготовляються нижні правий і лівий важелі передньої підвіски вказаних автомобілів. Продукція за якістю не поступається відомим фірмам, які випускають аналогічну продукцію. Підприємство співпрацює з металургійним комбінатом ВАТ "Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь".

    З ДП «Миколаївстандартметрологія» підприємство співпрацює понад 10 років за двома напрямками: метрологія і стандартизації.

    ПВКП «Швидкість» - це сучасне підприємство, яке постійно розвивається та виробляє нові види продукції, а отже, періодично розробляє технічні умови на них, які перевіряються та реєструються фахівцями відділу стандартизації та науково-методичної роботи ДП «Миколаївстандартметрологія». Під час розробки нових технічних умов, або змін до них фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія» надають кваліфіковану методичну допомогу.

    ПВКП «Швидкість» - підприємство, яке намагається бути інформаційно обізнаним та вести свою діяльності не порушуючи вимоги нормативно-правових актів, тому підприємство постійно оновлює свій нормативний фонд та періодично поповнює його необхідними нормативними документами (ДСТУ, ГОСТ). Крім того, фахівцями відділу стандартизації та наукової діяльності регулярно проводиться актуалізація нормативного фонду ПВКП «Швидкість».

    «Відвідування інформаційних семінарів, які проводить ДП «Миколаїв-стандартметрологія» нам допомогли у роботі з нормативними документами, роботі, яка вимагає активності і наполегливості, навчили знаходити та аналізувати інформацію, ефективно використовувати її. Крім того, фахівці підприємства завжди надають нам консультації і поради щодо оформлення нормативних документів» – сказала інженер - технолог ПВКП «Швидкість» Буглак Л.П.

    Кожного року на ПВКП «Швидкість» згідно вимог законодавства України складаються графіки повірки засобів вимірювальної техніки, які подаються до ДП «Миколаївстандартметрологія». Згідно цих графіків проводиться повірка ЗВТ для геометричних вимірювань. У цьому напрямку ПВКП «Швидкість» тісно співпрацює з науково-технічним відділом метрологічного забезпечення геометричних вимірювань ДП «Миколаївстандартметрологія».

    ПВКП «Швидкість» працює повністю у правовій сфері, їхня продукція сертифікована, якісна, що дозволяє реалізовувати її не тільки в Україні, а й  в інших європейських країнах.

    Казарян М.А. - директор ПВКП «Швидкість» сказав: «За допомогою фахівців ДП «Миколаївстандартметрологія» ми набули знання і вміння щодо правильного оформлення всіх необхідних нормативних документів на підприємстві. Ми задоволені співробітництвом з фахівцями ДП «Миколаївстандартметрологія», яке є надійним партнером і порадником у виборі і оформленні різних технічних документів».

 

Співпраця ДП «Миколаївстандартметрологія» з ПВКП «Швидкість». На фото Зліва направо: інженер із стандартизації 1 кат. ДП «Миколаївстандартметрологія» Велієва Г.О., директор ПВКП «Швидкість» Казарян М.А., начальник відділу стандартизації та науково-методичної роботи Пустовіт Г.С.

 

ДП «Миколаївстандартметрологія» завжди готове для співпраці з Вами. За більш детальною інформацією звертайтеся за адреса:

 

м. Миколаїв, просп. Леніна, 11, тел.: 34-60-27 (відділ стандартизації та науково-методичної роботи) 

м. Миколаїв, вул. 5-а Слобідська, 2а, тел.: 24-21-14, 76-90-47 (науково-технічний відділ метрологічного забезпечення геометричних вимірювань)

 

  

ДП «Миколаївстандартметрологія»