Товариство з обмеженою відповідальністю «Артіль» ЛТД – переможець регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2012 році

   У сучасному суспільстві, де панує жорстка конкуренціяза обмеження ресурсів, співпраця як співробітництво між підприємствами, це чудова можливість досягти спільної мети: виготовити та забезпечити за допомогою обміну інформацією, навчання, сумісного вирішення практичних завдань споживачів якісною і безпечною продукцією, яка буде конкурентоспроможної та забезпечить визнання не тільки на українському ринку, а й, навіть, світовому.

  Сьогодні, коли відбувається процес технічного регулювання та реформування виробнику просто необхідно бути обізнаним у нормативно-правовій сфері та постійно слідкувати за змінами в ній. 
ДП «Миколаївстандартметрологія» приділяє велику увагу співпраці з підприємствами, допомагає їм у сфері стандартизації, метрології, сертифікації, поступово змінюючи імідж з контролюючої організації на надійного партнера.

  Одним з підприємств, з яким постійно співпрацює ДП «Миколаївстандартметрологія» є Товариство з обмеженою відповідальністю «Артіль» ЛТД, яке було створено на початку 90-х років минулого століття і в березні 2012 року відмітило 20-річчя від дня утворення.

   На початковому етапі своєї діяльності підприємство займалося виготовленням корпусних меблів і дверей високої якості з МДФ. У 1999 році підприємством був вироблений перший фрезерний верстат з ЧПК «АРТМАСТЕР». З того часу підприємством було виготовлено більше як 900 фрезерних верстатів з ЧПК, технології яких постійно удосконалювалися, а вибір устаткування для виготовлення меблів і обробки дерева, металу і декоративних матеріалів істотно зріс. Нині ТОВ „Артіль” ЛТД виготовляє деревообробні верстати з числовим програмним керуванням (ЧПК), верстати лазерного та плазменного різання з ЧПК, вакуумні преси для личкування меблевих елементів, меблі та іншу продукцію. Обладнання фірми відоме вже не тільки на європейському континенті, а й за його межами. Підприємство експортує свою продукцію майже в 50 країн світу: Китай, Великобританію, Італію, Чехію, Німеччину та інші. Конструкторським відділом ТОВ «Артіль» ЛТД проводиться регулярна модернізація і удосконалення деревообробного і металообробного устаткування, що виготовляється підприємством, постійно проектуються і втілюються в життя нові моделі і модифікації верстатів. При виготовленні верстатів використовуються комплектуючі лише від передових світових виробників.

 

Верстат «АРТПЛАЗМА 6025»для плазменного різання з ЧПК

 

 

Модель вакуумного преса «МВП 2512»

    На підприємстві функціонує система менеджменту якості сертифікована на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001.

    ТОВ „Артіль” ЛТД досягло неабиякого успіху у виробництві високоточного обладнання. Однак не відмовилася і від виробництва меблів. Підприємство виготовляє на індивідуальне замовлення вишукані кухні, передпокої, вітальні, спальні оздоблені вітражами, які відповідають вимогам українських та навіть європейських стандартів. За вашим індивідуальним замовленням підприємство за допомогою комп'ютерного проектування виготовить меблі високої якості з кращих матеріалів і в найкоротші терміни.

 

Меблі, виготовлені ТОВ «Артіль» ЛТД

 

 

Меблі, виготовлені ТОВ «Артіль» ЛТД

 

      Ще одним досягненням підприємства є ховеркрафт (від англ. «hover» — парити, «craft» — човен) — човен на повітряній подушці, здатний пересуватися над поверхнею води. Повітря, що нагнітається двигуном, використовується як для руху, так і для підйому корпусу над водою, травою, землею, снігом і будь-якою іншою поверхнею. Гнучке обгороджування («спідниця») по периметру корпусу наповнюється потоком повітря і створює подушку. Tornado F-50 – двомісний човен на повітряній подушці, сконструйований з найкращими експлуатаційними показниками. Дизайн, ергономіка, конструкція продумувались і модернізувалися роками, ґрунтуючись на досвіді багаточисельних споживачів. У конструкції корпусу передбачені блоки плавучості об'ємом 250л., що робить його непотоплюваним.

 

 

Човен на повітряній подушці Tornado F-50

 

     Сьогодні підприємство розпочало виготовлення ще одного виду продукції – профілів полівінілхлоридних погонажних «Артіль», які виготовляються методом екструзії з композиції на основі непластифікованого полівінілхлориду підвищеної ударної в’язкості і стійкості до кліматичних впливів. Дана продукція призначена для виготовлення і комплектації віконних і дверних блоків (плінтусів, наличників, нащільників, підвиконання, з’єднувачів, розширювачів і інших виробів), а також для декоративного оздоблення та облицювання будь-яких архітектурних форм.

   Під час урочистих заходів з нагоди Дня працівників стандартизації та метрології спеціально для ДП «Миколаївстандартметрологія» ТОВ «Артіль» ЛТД виготовило та подарувало герб України набраний з цих профілів.

 

Герб України набраний з профілів полівінілхлоридних погонажних «Артіль»

     За 20 років наполегливої плідної роботи ТОВ «Артіль» ЛТД відкрито 7 представництв підприємства по всьому світу і 3 сервісних центру з повним спектром послуг в Російській Федерації, Польщі і Ірані. На початок 2012 року компанія ТОВ «Артіль» ЛТД успішно виробила більше 1 750 одиниць устаткування, які були поставлені і успішно працюють в  країнах Європи, Азії і Африки.

     Компанія є офіційним представником італійських компаній ELTE, Axor на території України.

    В 2012 році ТОВ «Артіль» ЛТД прийняло участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України», де стало переможцем в номінації «Товари виробничо-технічного призначення» за продукцію верстат фрезерний деревообробний з ЧПК моделі «АРТМАСТЕР».