Порядок подання запиту на інформацію

 

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

 

1. Запит може бути поданий до розпорядника інформації – ДП«Миколаївстандартметрологія»:

на поштову адресу : м.Миколаїв, пр.Леніна,11;

 

на електронну адресу : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

телефаксом (0512)34-40-66;

за телефоном (0512)34-40-66.

 

2.       Запит   може   бути   поданий   особисто   до приймальні ДП«Миколаївстандартметрологія» референту за адресою: м.Миколаїв, пр.Леніна,11.

Форми запиту можна отримати в кабінеті юридичного відділу ДП«Миколаївстандартметрологія» за адресою: м.Миколаїв, пр.Леніна,11.

 3. У разі, якщо з поважних причин  (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа з питань запитів на інформацію, зазначивши в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його надала. З питань оформлення запиту необхідно звертатися до кабінету юридичного відділу ДП «Миколаївстандартметрологія» за адресою: м.Миколаїв, пр.Леніна,11.

 4. Місцем для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію, є кабінет юридичного відділу у адміністративній будівлі за адресою м.Миколаїв, пр.Леніна,11.

 5.У запиті необхідно зазначити спосіб отримання інформації.

6. Відповідь  на запит на інформацію  надається у  спосіб, обраний  запитувачем,  протягом  п'яти  робочих  днів  з  дня надходження запиту.

7. У разі коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи,   інформації щодо стану навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту,  аварій,  катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.

8. У разі  коли запит стосується  надання  великого  обсягу інформації або  потребує пошуку  інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня надходження запиту.

9. Інформація на запит надається безоплатно.

У  разі  коли  запитувана  інформація  містить  документи обсягом більш як 10 сторінок, про це протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту повідомляється запитувачу із зазначенням    обсягу    фактичних    витрат,     пов'язаних    із копіюванням або друком документів, та реквізитів і порядку відшкодування таких витрат. Надання інформації здійснюється протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати вартості фактичних витрат.

 У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках:

1)  розпорядник   інформації   не   володіє   і   не   зобов'язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;

2)     інформація,    що   запитується,    належить   до   категорії інформації з обмеженим доступом;

3)     запитувач   не   оплатив   фактичні   витрати,      пов'язані   з копіюванням або друком документів, відповідно до пункту 9 цих приміток;

4)     не дотримано вимог до складення та подання запиту на інформацію, передбачених частиною п'ятою статті 19 Закону України  "Про доступ до публічної інформації", а саме не зазначено:

- прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку (якщо такий є);

- загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

- підпис і дату (за умови подання письмового запиту).