ДП «Миколаївстандартметрологія» та ТОВ «Миколаївський хлібзавод № 1» привітали учнів КЗ "ЗОШ школа-інтернат" І-ІІІ ступенів ЦЗПО та КР" із Днем захисту дітей

 

            Сьогодні, 1 червня профком ДП «Миколаївстандартметрологія» та ТОВ «Миколаївський хлібзавод № 1» привітали учнів Комунального закладу "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації" Миколаївської обласної ради із Днем захисту дітей. Розважальна програма за участю Фіксиків, повітряні кульки, і, звісно, солодощі створили веселу атмосферу для дітей та подарувати їм радість.

 

 В центрі: директор ТОВ «Миколаївський хлібзавод № 1» Ракова А.А., начальник відділу ДП «Миколаївстандартметрологія» Пустовіт Г.С., директора навчального закладу Лисенко В.М.

            Заклад розрахований на 320 осіб. Зараз тут навчається 302 дитини. Із них 35 дітей сироти, або їхні батьки позбавлені батьківських прав. Є дошкільне відділення для діток від 3 до 6 років. В закладі діє чотири спортивні секції, і вже є досягнення у футболі, танцювальна секція. Влітку діти мають змогу відпочивати у дитячих оздоровчих закладах не тільки на узбережжі Чорного моря, в м. Очаків та с. Рибаківка, але й завдяки діючим благодійним програмам – провести літо в  Італії, Америці.

 

 

ФОТОЗВІТ


 

 

 

 

 

 

Профком ДП «Миколаївстандартметрологія»