Загальні збори трудового колективу ДП «Миколаївстандартметрологія»

 

   28 березня 2017 року відбулись загальні збори трудового колективу ДП «Миколаївстандартметрологія».

Робочий момент загальних зборів трудового колективу

ДП «Миколаївстандартметрологія»

   Для проведення загальних зборів було обрано президію загальних зборів та лічильну комісію.

Президія загальних зборів трудового колективу

Лічильна комісія на загальних зборах трудового колективу

ДП «Миколаївстандартметрологія»

 

    Під час загальних трудових зборів розглядалися такі питання:

   ПИТАННЯ 1

  Звіт про виконання Колективного договору 2016-2020 рр. за ІІ півріччя 2016 року адміністрацією ДП «Миколаївстандартметрологія» та первинною профспілковою організацією (доповідачі – начальник економічного сектору Убеліте О.В., головний бухгалтер Лебедєва А.П., начальник відділу кадрів Пятак А.А., відповідальний за охорону праці Гончарук В.Ф., голова профкому Кременецька О.Ф.).

Виступ начальника відділу кадрів Пятак А.А.

Виступ відповідального за охорону праці Гончарука В.Ф.

 

Виступ голови профкому Кременецької О.Ф.

 

 

ПИТАННЯ 2

  Внесення змін до Колективного договору у зв`язку із змінами в Галузевій угоді в сфері технічного регулювання між Мінекономрозвитку та Центральною радою профспілки «Машприлад» України (доповідач – начальник економічного сектору Убеліте О.В.).

Виступ начальника економічного сектору Убеліте О.В.

 

   Ольгою Василівною було запропоновано розглянути ряд питань стосовно визначення структури заробіної плати працівників підприємства та перелік змін до Колективного договору на 2016-2020 роки між адміністрацією ДП "Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" та профкомом ДП "Миколаївстандартмтерологія".

   По завершенню обговорення питань трудовим колективом прийнято одноголосне ріщшення щодо внесення нових збільшених  коефіцієнтів в структурі заробітної плати працівників підприємства до Колективного договору.

ПИТАННЯ 3

  Терміни застосування тарифної ставки техніка без категорії сформованої згідно нових розрахункових коефіцієнтів, як бази для розрахунку посадових окладів працівників підприємства та змін до Колективного договору враховуючи фінансові показники підприємства (доповідач – головний бухгалтер Лебедєва А.П.).

Виступ головного бухгалтера Лебедєвої А.П.

    Головним бухгалтером ДП "Миколаївстандартметрологія" було запропоновано застосування нових збільшених коефіцієнтів в структурі заробітної плати з 01.05.2017. За результатами голосування трудовим колективом прийнято одноголосне рішення щодо  підвищення заробітної плати з 01.05.2017. Згідно ст. 7 Закону України «Про державний бюджет України» на 2017 рік від 21.12.2016 № 1801-VIII з 01.05.2017 року збільшується розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на  5,25 %. Середній відсоток підвищення заробітної плати працівників по ДП «Миколаївстандартметрологія» складає 17,00 %. 

Голосування на загальних зборах трудового колективу

ПИТАННЯ 4

    Дотримання Правил поведінки та професійної етики працівників державного підприємства «Миколаївстандартметрологія» (Додаток 14 до Колективного договору) в умовах збройної агресії (доповідачі – начальник юридичного відділу Корованенко С.А. та начальник відділу інформаційних технологій Прокопець Р.І.).

Виступ начальника юридичного відділу Корованенко С.А.

 

Виступ начальника відділу інформаційних технологій Прокопця Р.І.

   Щодо Правил поведінки та професійної етики на ДП "Миколаївстандартметрологія" виступила директор ДП "Миколаївстандартметрологія" Романенко І.М.

Виступ директора ДП «Миколаївстандартметрологія» Романенко І.М.

 

   Також трудовим колективом прийнято одноголосне рішення внести зміни до Колективного договору на 2016-2020 роки між адміністрацією ДП "Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" та профкомом ДП "Миколаївстандартмтерологія" щодо Правил поведінки та професійної етики.

ПИТАННЯ 5

  Інші питання щодо діяльності Первинної профспілкової організації ДП «Миколаївстандартметрологія» (доповідач скарбник Первинної профспілкової організації Убеліте О.В.).

 

 

Робочий момент загальних зборів трудового колективу

ДП «Миколаївстандартметрологія»

 


    На зборах трудовим колективом ДП «Миколаївстандартметрологія» одноголосно було визначено задовільним виконання Колективного договору на 2016-2020 роки.

    Про задовільне виконання Колективного договору ДП "Миколаївстандартметрологія" також було зазначено заступником Голови Миколаївської обласної ради профспілок Онищенко Л.М.

 

 

Виступ заступника голови Миколаївської обласної ради профспілок Онищенко Л.М.

 

 

 

 

 

Профком ДП "Миколаївстандартметрологія"