Підведення підсумків роботи Первинної профспілкової організації Державного центру стандартизації, метрології та сертифікації за 2016 рік

 

 

 

    Діяльність Первинної профспілкової організації Державного центру стандартизації, метрології та сертифікації здійснюється у відповідності з чинними законодавчими та нормативними актами. Основним напрямком роботи профкому є забезпечення визначених законодавством трудових прав працюючих та виконання положень Колективного договору.

    Протягом 2016 року профспілка підприємства проводила заходи щодо вирішення соціальних питань, організації культурно-масової, спортивної, оздоровчої роботи у трудовому колективі.

   Так під час весняних канікул для дітей працівників підприємства була організована екскурсія на ТОВ «Лакталіс-Миколаїв» - одного з лідерів у виробництві молочнокислих продуктів  в Миколаївській області.

 

Діти працівників ДП «Миколаївстандартметрологія» на екскурсії на ТОВ «Лакталіс-Миколаїв»

    В квітні 2016 року адміністрація ДП «Миколаївстандартметрологія» та профком організували поїздку вихідного дня для працівників підприємства до цілющого гейзеру Облої.

 

 

 

Цілющий гейзер Облої

   За сталою традицією адміністрацією та профкомом ДП «Миколаївстандартметрологія» у 2016 році були організоване свята для дітей працівників підприємства з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Новорічних свят. Для відзначення Міжнародного дня захисту дітей було обрано цікаву подорож до незвичайного місця заміський ресторанно-готельний і розважальний комплекс - "Замок" Тамплієр", який знаходиться на Миколаївщині.

 

Наші діти у «Замку» «Тамплієр»

 

 

   Наприкінці 2016 року для дітей працівників підприємства було організоване веселе свято до Нового року.

 

  

Діти працівників ДП «Миколаївстандартметрологія» на новорічному святі

 

   27.05.2016 відбулось засідання робочої комісії для проведення переговорів щодо розробки Колективного договору між ДП «Миколаївстандартметрологія» та Первинною профспілковою організацією Миколаївського центру стандартизації, метрології та сертифікації.

 

Засідання робочої комісії

до складу якої  увійшло 12 осіб із рівним представництвом від сторін:

- від адміністрації:

директор ДП «Миколаївстандартметрологія» - Романенко І.М.;

заступник директора з метрології – Шевцов Ю.О.;

заступник директора з питань стандартизації та наукової діяльності – Цегельник Т.Г.;

головний бухгалтер – Лебедєва А.П.;

менеджер з питань регіонального розвитку та загальних питань – Данилюк Д.С.;

начальник метрологічного центру – Болодурін В.В.

- від профкому:

голова профкому – Кременецька О.Ф.;

заступник голови профкому – Бражнікова І.Ю.;

член правового сектору – Корованенко С.А.;

казначей – Убеліте О.В.;

член культмасового сектору – Барановська О.В.;

член соціально-економічного сектору – Сочнєва Т.В. 

            Протягом засідання робочої комісії були розглянуті пропозиції трудового колективу щодо змін Колективного договору на 2016-2020 роки та затверджено структуру проекту колективного договору.

 

    18 липня 2016 року відбулися збори трудового колективу ДП «Миколаївстандартметрологія», на яких було підведено підсумки виконання Колективного договору 2012-2016 рр. та прийнято новий колективний договір на 2016-2020 роки.

 

Прийняття нового колективного договору колективом ДП «Миколаївстандартметрологія»

    З 8 по 11 вересня 2016 року відбулись фінальні змагання ХХІ Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту, участь у якій прийняла збірна команда профспілки «Машприлад» України, до якої увійшли працівники ДП "Укрметртестстандарт" та ДП "Миколаївстандартметрологія". Збірна команда профспілки «Машприлад» України приймала участь у змаганнях з футболу, настільного тенісу, шахів.

 Учасники ХХІ Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту

Збірна команда профспілки «Машприлад» України. В центрі фото: голова Миколаївської обласної ради профспілок Толмачов  Ю.П.,  інженер з метрології ІІ категорії ДП «Миколаївстандартметрологія» Куценко І.А., директор ДП "Укрметртестстандарт" Сабатович Д.А.,заступник директора з питань стандартизації та наукової діяльності ДП «Миколаївстандартметрологія» Цегельник Т.Г.,  голова профкому ДП «Миколаївстандартметрологія» Кременецька О.Ф., заступник голови ЦК профспілки "Машприлад" України Левченко В.П.

    Завдяки роботі профспілкового комітету та адміністрації підприємства працівники ДП «Миколаївстандартметрологія» щорічно влітку мають змогу відпочити та оздоровитися на березі Чорного моря.  У 2016 році працівники із сім’ями на пільгових умовах відпочивали у курортних зонах Рибаківка та Лугове.

 

    10 жовтня 2016 року у приміщенні Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії керівництвом та профкомом ДП «Миколаївстандартметрологія» було організовано урочисті заходи з нагоди Дня працівників стандартизації та метрології.

 

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників стандартизації та метрології

      Під час урочистої церемонії нагородження з нагоди Дня працівників стандартизації та метрології 28 фахівців ДП «Миколаївстандартметрологія» були нагороджені почесними грамотами Мінекономрозвитку України, Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївської обласної ради, міського голови, Адміністрації заводського району, Центральної ради профспілок та Миколаївської обласної ради профспілок, а також грамотами і подяками директора ДП «Миколаївстандартметрологія».

      Рішенням правління Миколаївського обласного благодійного фонду соціальної допомоги малозабезпеченим від 21 листопада 2016 року протокол № 99  колектив державного підприємства «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (директор – Романенко Ірина Михайлівна) визнано переможцем обласного конкурсу кращих благодійників Миколаївської області, присвяченого 25-річчю з дня заснування Фонду, та занесене на ювілейну Дошку пошани за вагомий внесок по вирішенню соціальних проблем Миколаївщини.

 

     Таким чином, тісно співпрацюючи по всім питанням керівництво та профспілковий комітет ДП “Миколаївстандартметрологія” протягом 2016 року забезпечили виконання всіх пунктів укладеного колективного договору. Велика увага профкому приділялась організації та проведенню культурно-масових, фізкультурних і оздоровчих заходів для працівників та членів їх сімей, організації відпочинку, вшануванню пенсіонерів. Про проведені заходи профком постійно інформує членів профспілки на сторінці «Профспілковий комітет» на офіційному веб-сайті
ДП «Миколаївстандартметрологія».

 

Голова профспілкового комітету  Кременецька О.Ф.