Фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія» прийняли участь у ХХІ Всеукраїнській міжгалузевій Спартакіаді трудящих промислової сфери і транспорту

 

      З 8 по 11 вересня 2016 року відбулись фінальні змагання ХХІ Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту. Учасників і гостей спартакіади гостинно зустріла база відпочинку «PARADIZ», яка розташована в с. Коблеве Миколаївської області.

 

12-10 Учасники ХХІ Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту

 

     В цьому заході взяли участь збірні команди Всеукраїнських галузевих профспілок, у тому числі збірна команда профспілки «Машприлад» України, до якої увійшли працівники ДП "Укрметртестстандарт" та ДП "Миколаївстандартметрологія".

 

Збірна команда профспілки «Машприлад» України. В центрі фото: голова Миколаївської обласної ради профспілок Толмачов  Ю.П.
 інженер з метрології ІІ категорії ДП «Миколаївстандартметрологія» Куценко І.А., директор ДП "Укрметртестстандарт" Сабатович Д.А.,заступник директора з питань стандартизації та наукової діяльності ДП «Миколаївстандартметрологія» Цегельник Т.Г.,  голова профкому ДП «Миколаївстандартметрологія» Кременецька О.Ф., заступник голови ЦК профспілки "Машприлад" України Левченко В.П.

 

 

 

Від ДП «Миколаївстандартметрологія» у ХХІ Всеукраїнській міжгалузевій Спартакіаді трудящих промислової сфери і транспорту взяли участь:

Цегельник Тетяна Григорівна

Кременецька Олена Федорівна

Бондар Євгеній Юрійович

Прокопець Роман  Іванович

Куценко Ірина Анатоліївна

Пахота Сергій Григорович

 

 На фото зліва направо заступник голови ЦК профспілки "Машприлад" України Левченко В.П., голова профкому ДП «Миколаївстандартметрологія» Кременецька О.Ф., інженер з метрології ІІ категорії ДП «Миколаївстандартметрологія» Куценко І.А., водій ДП «Миколаївстандартметрологія» Пахота С.Г. та начальник сектору комп’ютерного забезпечення Прокопець Р.І.

 

    Збірна команда профспілки «Машприлад» України приймала участь у змаганнях з футболу, настільного тенісу, шахів.

    Ця спортивна подія покликана привернути увагу працюючих до активного здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом. Адже лише  сильні духом і тілом, здорові і мужні особистості можуть з повною віддачею працювати на благо колективу, родини, України.

     Повертаючись до подій спартакіади, зазначимо, що змагання традиційно приурочені до Дня фізич­ної культури і спорту України, який відзначається якраз
8 вересня.

 


Шахи. На фото ліворуч інженер з метрології ІІ категорії
ДП «Миколаївстандартметрологія» Куценко І.А.

 

 

 

 

 Шахи. На фото праворуч начальник сектору комп’ютерного забезпечення ДП «Миколаївстандартметрологія» Прокопець Р.І.          Загалом спартакіада пройшла на високому рів­ні, в атмосфері дружби, доброзичливого суперництва та профспілкової єдності.

         Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм наступних перемог.

 

 

Профспілковий комітет