Наші діти у «Замку» «Тамплієр»

 

         За сталою традицією адміністрація та профком ДП «Миколаївстандартметрологія» щорічно організовують свято для дітей працівників підприємства з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

        Цього року було обрано цікаву подорож до незвичайного місця заміський ресторанно-готельний і розважальний комплекс - "Замок" Тамплієр", який знаходиться на Миколаївщині.

 

Наші діти у «Замку» «Тамплієр»

 

 

Командні ігри

     Діти разом з батьками отримали чудову можливість зануритися в таємничу і загадкову атмосферу середньовіччя, адже територія комплексу - це своєрідний етнографічний музей, з парком облогових знарядь, середньовічним тиром і збройовою кімнатою.

 

 У "Замку" Тамплієр"

 

Діти працівників ДП «Миколаївстандартметрологія» у "Замку" Тамплієр"

     Протягом екскурсії по замку діти ознайомилися не тільки з відомими історичними фактами, але й цікавими легендами про таємничий орден Тамплієрів, про Середньовіччя, лицарів, їхні звичаї та зброю.

    Ці знання їм одразу ж знадобились під час командних ігор: на деякий час діти самі відчули себе таємничими лицарями та зброєносцями орденів храмів «Тамплієр» та «Мальтійський». Після чого були присутні на справжньому лицарському турнірі між різними стародавніми орденами.

 

Командні ігри

 

 Командні ігри

 

Командні ігри

 

Лицарський турнір

 

     І звісно приємний настрій забезпечили свійські тварини «Замку» «Тамплієр», яких діти мали змогу погодувати.

 

На березі ставка

 

     Завершилася подорож ще одним сюрпризом для дітей – солодким подарунком.

 

 Діти годують свійських тварин "Замку" Тамплієр"

 

 

ФОТОЗВІТ із «Замку» «Тамплієр»

 

Профком ДП «Миколаївстандартметрологія»