Новорічне свято завітало до дітей співробітників ДП«Миколаївстандартметрологія»

 

            25 грудня в день католицького Різдва у святковому агентстві «Рожевий слон», яке знаходиться у приміщенні ТРЦ «Сіті-Центр»,  відбулась святкова вистава для дітей співробітників ДП «Миколаївстандартметрологія».

 

Початок святкової вистави

            Малеча разом з улюбленими героями сучасних мультфільмів поринули у захоплюючу казкову пригоду. Спочатку вони стали свідками того, як сніговик Олаф взяв без дозволу посох Діда Мороза, щоб виконати своє бажання, але невміння користуватися цією річчю мало непередбачувані наслідки.

            Сніговик потрапив на острів, де завжди панує літо та познайомився з його мешканцями. Проте він мав якнайшвидше повертатися до зимового клімату, щоб не розтанути. Разом з ним вирушив півень Хей Хей в якості нового друга Олафа та символу минаючого року.

             Потрапивши додому, Олаф зустрівся з щенятами Скай та Гонщиком, які лагодили проводку, повернув посох Снігуронці, пообіцяв більше не брати без дозволу чужі речі та представив знайомим свого нового друга півня Хей Хея. Згодом прийшов Дід Мороз, якому маленькі глядачі розповідали вірші та співали пісні за що отримали від нього солодкі подарунки.

 

Декламування вірша для Діда Мороза та Снігуроньки

 

 

Пісня для Діда Мороза та Снігуроньки

 

 

Солодкі подарунки від Діда Мороза

 

            Під час вистави дітлахи разом з героями мультфільмів та Снігуронькою грали у веселі ігри, ловили мильні бульбашки та водили хоровод, а на завершення Дід Мороз зробив малечі справжній подарунок – великий «сніговий замет», в якому малеча разом зі своїми мультиплікаційними улюбленцями забавлялися досхочу. 

 

Завзятий танець разом з персонажами вистави

 

 

Мильні бульбашки лопаємо разом

 

 

Гра «Прикрась ялинку»

 

 

Забави у «сніговому заметі»

 

            Від самого початку і до закінчення заходу панувала святкова, радісна атмосфера, вистава викликала у діток повний спектр позитивних емоцій, про що свідчили щасливі усмішки та веселий дитячий сміх.

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»

 

 

 

ФОТОЗВІТ