27 травня 2016 року відбулось чергове засідання регіональної дегустаційної комісії харчової продукції

 


           27 травня 2016 року відбулось чергове засідання регіональної дегустаційної комісії харчової продукції.

 

 

Робочий момент засідання регіональної дегустаційної комісії харчової продукції

 

    На розгляд комісії товариство з обмеженою відповідальністю «Сандора» представило напій безалкогольний сильногазований на натуральних ароматизаторах «Евервесс Тонік», що виготовляється згідно ДСТУ 4069-2002 «Напої безалкогольні. Загальні технічні умови».

 

 

 

 На фото зразки продукції ТОВ «Сандора» напій безалкогольний сильногазований на натуральних ароматизаторах «Евервесс Тонік»

       Оцінювання представлених зразків продукції проводили члени дегустаційної комісії - фахівці Департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської  облдержадміністрації; Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, Миколаївського національного аграрного університету, фахівці Державного підприємства «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».


 

 Робочий момент засідання регіональної дегустаційної комісії. На фото зліва направо члени регіональної дегустаційної комісії: Романенко І.М., Назаренко І.В., Підпала Т.В., Яцеленко С.С.

       

      Члени дегустаційної комісії оцінили представлену продукцію на відповідність вимогам чинних нормативних документів: зовнішній вигляд, органолептичні показники, паковання та марковання і рекомендували продукцію до виробництва.

 

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»