Науково-технічний відділ метрологічного забезпечення механічних вимірювань, вимірювань рівня та об'єму речовин

Начальник відділу   (0512) 24-20-48

заступник начальника відділу

 

Хасхачих Герман Германович

(0512) 24-20-48

 

 

 

       Нуково-технічний відділ метрологічного забезпечення механічних вимірювань, вимірювань рівня та об'єму речовин є одним із перших відділів, історія якого починається з перших днів існування постійної Палати мір і вагів в Миколаївській області.

      

       Відділ, відповідно до Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”, Свідоцтва про уповноваження № ПК 020-2014 від 01.09.2014 р., Свідоцтва про атестацію № В 003-2014 від 01.09.2014 р. проводить такі роботи:

 

      1.Повірка законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) та калібрування згідно вимог ДСТУ ISO 17025 (відповідно до галузі акредитації):

 

-   M - маса та пов’язані з нею величини: автоматичні та неавтоматичні зважувальні прилади, гирі еталонні та загального призначення, випробувальні та розривні машини, гідравлічні преси, міри місткості скляні лабораторні, мірники еталонні та технічні, паливороздавальні колонки, резервуари будь-якої геометричної форми для харчових рідин та нафтопродуктів, дозатори піпеткові та поршневі, дозатори фасувальних машин, дозуючі автомати, спідометри електричні та механічні, анемометри, лічильники води, пурки літрові робочі, ключі динамометричні;

 

-   AUV - акустика, ультразвук, вібрація: вібростоли лабораторні, віброплощадки;

 

TF - час та частота: секундоміри механічні;

Калібрування піпеткових дозатоів. На фото зліва направо: заступник начальника відділу Хасхачих Г.Г. та начальник відділу приймання та обліку ЗВТ Брага А.А.

 

        2.    Атестація випробувального обладнання.

 

       3.  Вимірювання у сфері та поза сферою законодавчо регульованої метрології за такими видами:

 

-   довжина (L);

 

-   маса та пов’язані з нею величини (М).

 

 

Проливна установка на ДП «Миколаївстандартметрологія». На фото зліва направо: начальник метрологічного центру Болодурін В.В., інженер з метрології ІІ категорії Кузьмичов В.В., заступник начальника відділу Хасхачих Г.Г.

 Інженер з метрології І кат. Куценко І.А. проводить повірку гир

   

       Відділ здійснює свою діяльність відповідно до вимог діючого законодавства України. Під час проведення метрологічних робіт використовує 104 еталони.

 

      З 1996 року фахівцями відділу проводяться наукові дослідження в галузі вимірювання параметрів потоку, витрат, рівня, об'єму речовин.

 

     За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:
54029, м. Миколаїв, вул. 5-а Слобідська, 2-а
(науково-технічний відділ метрологічного забезпечення механічних вимірювань, вимірювань рівня та об'єму речовин).
тел. (0512) 24-21-14, 24-20-48
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.