Корисна інформація

Шановні відвідувачі нашого сайту!

В даному розділі ми пропонуємо Вам  інформацію, яка може бути для Вас корисною

Повірка ЗВТ

            Повірці підлягають засоби вимірювальної техніки, які знаходяться в експлуатації, випускаються з виробництва або ремонту, продаються, видаються напрокат. Повірка проводиться згідно ДСТУ 2708 "Метрологія. Повірка засобів вимірювальної техніки. Організація і порядок проведення" і є обов'язкової для засобів вимірювальної техніки на яких розповсюджується державний метрологічний нагляд. Калібруванню підлягають засоби вимірювальної техніки, на які не розповсюджується державний метрологічний нагляд.

            Необхідність проведення калібрування при експлуатації засобів вимірювальної техніки визначається їх користувачем і може здійснюватися метрологічною службою підприємства, організації. Калібрування проводиться згідно ДСТУ 3989 "Метрологія. Калібрування засобів вимірювальної техніки. Організація і порядок проведення".

          ДП «Миколаївстандартметрологія» атестовано Мінекономрозвитку України на проведення вимірювань у сфері та/або поза сферою поширення державного метрологічного нагляду, уповноважено на проведення державних контрольних випробувань засобів вимірювальної техніки та на проведення повірки (калібрування) засобів вимірювальної техніки.

 

Свідоцтво про уповноваження на проведення повірки (калібрування) засобів вимірювальної техніки

 


Свідоцтво про уповноваження на проведення державних контрольних випробувань засобів вимірювальної техніки

 


Свідоцтво про атестацію на проведення вимірювань у сфері та/або поза сферою поширення державного метрологічного нагляду


Ми забезпечуємо:
-єдність вимірювань;
-проведення державного метрологічного контролю;
-реалізацію єдиної технічної політики в галузі метрології;
-захист громадян та економіки регіону від наслідків недостовірних результатів вимірювань.

 

 

Заявка замовника

     

      На виконання рішення Миколаївського обласного ТВ АМК України від 29.05.2015 № 18-ріш ДП "Миколаївстандартметрологія" інформує про те, що в новому Законі України "Про метрологію та метрологічну діяльність" від 05.06.2014 № 1314-VII та діючому законодавстві відсутні норми про обов'язкове створення та атестацію вимірювальних лабораторій для здійснення діяльності з надання послуг обстеження та перевірки димових та вентиляційних каналів у газифікованих приміщеннях