На ДП «Миколаївстандартметрологія» 22.09.2017 відбулось засідання «круглого столу»: «Сучасний стан та перспективи розвитку національної системи стандартизації. Зміни законодавства в сфері стандартизації»

      22 вересня 2017 року на базі ДП «Миколаївстандартметрологія» відбулось засідання «круглого столу»: «Сучасний стан та перспективи розвитку національної системи стандартизації. Зміни законодавства в сфері стандартизації», у якому прийняли участь представники підприємств: ПВКП «Швидкість», ТОВ «Amiko Комплект», ТОВ «Еста ЛТД», ДП «Миколаївстандартметрологія», а також студенти та викладачі Чорноморського національного університету ім. П. Могили.

  

Учасники засідання «круглого столу»

       Відкрила засідання та виступила із привітальним словом заступник директора з питань стандартизації та наукової діяльності ДП «Миколаївстандартметрологія» Цегельник Т.Г.

 

Відкриття засідання заступником директора з питань стандартизації та наукової діяльності ДП «Миколаївстандартметрологія» Цегельник Т.Г. (крайня з права)

     Начальник юридичного відділу ДП «Миколаївстандартметрологія» Корованенко Світлана Анатоліївна ознайомила учасників засідання «круглого столу» із змінами в законодавстві України з питань метрології, стандартизації та сертифікації.

 

Виступ начальника юридичного відділу Корованенко С.А.( в центрі)

      Начальник відділу представницької, науково-методичної роботи та туристичної діяльності ДП «Миколаївстандартметрологія» Пустовіт Галина Станіславівна розповіла учасникам заходу про сучасний стан та перспективи розвитку національної системи стандартизації, гармонізацію українських стандартів з міжнародними та європейськими.

 

Виступ начальника відділу представницької, науково-методичної роботи та туристичної діяльності ДП «Миколаївстандартметрологія» Пустовіт Г.С.

     Інженер із стандартизації І категорії ДП «Миколаївстандартметрологія» Велієва Галина Олексіївна ознайомила учасників заходу із порядком перевіряння технічних умов та змін до них, облікування та внесення до бази даних «Технічні умови України» (СОУ КЗПС 74.9-02568182-003:2016).

 

Виступ інженера І категорії  ДП «Миколаївстандартметрологія»

Велієвої Г.О.

       Під час підведення підсумків засідання «круглого столу», представники підприємств підкреслили необхідність проведення таких заходів у подальшому з урахуванням змін у законодавстві України.

 

Робочий момент засідання «круглого столу»

      Державне підприємство  «Миколаївстандартметрологія» запрошує до співпраці підприємства Миколаївської області.

     З питань співпраці звертайтесь:

 

Відділ представницької, науково-методичної роботи та туристичної діяльності

54029, м. Миколаїв, просп. Центральний, 11/5 (зупинка Водопровідна),

тел./факс: (0512) 34-60-27

Начальник відділу – Пустовіт Галина Станіславівна

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Юридичний відділ

54029, м. Миколаїв, просп. Центральний, 11/5 (зупинка Водопровідна),

тел./факс: (0512) 76-90-12

Начальник юридичного відділу – Корованенко Світлана Анатоліївна

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 ДП «Миколаївстандартметрологія»