Фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія» 20.09.2017 прийняли участь у конференції «Розвиток регіональної промисловості до рівня міжнародних ринків та експорту»

 

     20 вересня 2017 року в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні, Миколаївської міської ради та Миколаївського Регіонального Центру Підтримки Бізнесу в м. Миколаєві  відбулась конференція «Розвиток регіональної харчової промисловості до рівня міжнародних ринків та експорту».

 

Робочий момент конференції

 

 Учасники конференції

 

 Робочий момент конференції

     У конференції прийняв участь Миколаївський міський голова Сенкевич О.Ф., представники державних органів і установ, підприємств харчової галузі та ВУЗів Миколаївського регіону. Від ДП «Миколаївстандартметрологія» участь у заході прийняли: заступник керівника Органу з оцінки відповідності Тишкевич В.В. та начальник відділу представницької, науково-методичної роботи та туристичної діяльності Пустовіт Г.С.

 

На фото зліва направо: начальник відділу
 ДП «Миколаївстандартметрологія» Пустовіт Г.С. та Миколаївський міський голова Сенкевич О.Ф.

 

На фото учасники конференції  від

ДП «Миколаївстандартметрологія» Тишкевич В.В. та Пустовіт Г.С.

 

     Проведення конференції ставило на меті надання учасникам можливість виявити потреби у стандартизації продукції, вивчити потенціал збуту продукції на ринки ЄС, дізнатися про шляхи підвищення конкурентоздатності вироблених товарів та отримати інформацію про доступ до якісної сировини.

    Учасники заходу мали унікальну нагоду зустрітися з провідними міжнародними експертами з питань експорту на європейські та міжнародні ринки та матимуть можливість дізнатися про можливості, шляхи та інструменти розвитку харчової промисловості до рівня міжнародних ринків, а також ознайомитися з сучасними практиками та передовим досвідом виходу на ринки ЄС.

 

 

 

 ДП «Миколаївстандартметрологія»