На ДП «Миколаївстандартметрологія» 03.08.2017 відбулось технічне навчання працівників, які зараховані до кадрового резерву на керівні посади

 

    Кожна організація, яка планує свій подальший розвиток, повинна мати необхідні людські ресурси для виконання завдань, що випливають із програм розвитку. Персонал, у свою чергу, як один із найважливіших ресурсів, сам потребує розвитку. Одним із суттєвих мотиваційних факторів його високоефективної роботи є можливість і перспектива для працівника обіймати посаду з більшими повноваженнями й відповідальністю.

    Для реалізації цього напряму роботи з персоналом створюється резерв кадрів для заміщення насамперед керівних посад.

   З особами, зарахованими до кадрового резерву, проводиться робота, що має сприяти підвищенню професійного рівня працівників та підготовці їх до виконання функцій на керівній посаді.

   Згідно затвердженого Плану технічних навчань працівників, які зараховані до кадрового резерву на керівні посади ДП «Миколаївстандартметрологія» 03.08.2017 проведено технічне навчання з фахівцями Органу з сертифікації систем управління, відділу фінансування, бухгалтерського обліку та звітності, юридичного відділу. Навчання проводили заступник директора з питань стандартизації та наукової діяльності Цегельник Т.Г., головний бухгалтер Лебедєва А.П., начальник юридичного відділу Корованенко С.А., начальник відділу кадрів Пятак А.А.

 

 

 

 

 

 На фото зліва направо: начальник  відділу систем управління Кравчук С.Ф., заступник керівника ОС СУ Фоміна С.В., начальник юридичного відділу Корованенко С.А., заступник директора з питань стандартизації та  наукової діяльності Цегельник Т.Г.

 

 

 На фото зліва направо: головний бухгалтер Лебедєва А.П., начальник відділу кадрів Пятак А.А., бухгалтер І категорії Франчук В.В., заступник головного бухгалтера Берестнєва Н.С.

 

 Робочий момент заходу

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»