З 21 по 23 листопада ДП «Миколаївстандартметрологія» спільно з ННЦ «Інститут метрології» організовано навчання для фахівців сфери метрології підприємств області

 

 

 

      З 21 по 23 листопада ДП «Миколаївстандартметрологія» спільно з ННЦ «Інститут метрології» організовано навчання для фахівців вимірювальних, випробувальних і калібрувальних лабораторій, а також для інженерів і співробітників, які працюють у сфері метрології та вимірювальної техніки.

 

Робочий момент навчання. На фото: лектор Захаров Ігор Петрович – доктор технічних наук, професор кафедри метрології та технічної експертизи (МТЕ) Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ)

     Лекції читає Захаров Ігор Петрович – доктор технічних наук, професор кафедри метрології та технічної експертизи (МТЕ) Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ), автор понад 260 праць з метрології та вимірювальної техніки.

      Навчання проводиться за наступними темами:

  • Оцінювання невизначеності вимірювань при калібруванні.
  • Розробка та валідація методик вимірювань.
  • Метрологічна простежуваність у випробувальних та калібрувальних лабораторіях.
  • Метрологія. Настанови щодо визначення міжкалібрувальних інтервалів засобів вимірювальної техніки.

 

Робочий момент навчання

      У навчанні беруть участь 32 фахівця Миколаївських підприємств, установ, організацій.

      Після закінчення навчання кожен учасник отримає Сертифікат.

      Навчання проходить на базі НУК ім. адмірала Макарова, з яким ДП «Миколаївстандартметрологія» укладено угоди про творчу співпрацю.

     Протягом навчання учасники не лише отримують корисну інформацію від викладача, а й мають змогу поділитись власним досвідом роботи один з одним, обговорити робочі моменти, а молоді спеціалісти отримати поради від досвідчених фахівців метрологічної сфери.

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»