Відбулося чергове засідання членів робочої групи з представниками малого і середнього підприємництва щодо розробки проекту заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2019-2020 рр.

 

 

    24 жовтня 2018 року було проведено чергове засідання членів робочої групи з представниками малого і середнього підприємництва щодо розробки проекту заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2019-2020 рр. під головуванням заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Кушніра О.В. та директора державного підприємства «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Романенко І.М.

 

Відкриття засідання робочої групи заступником голови Миколаївської ОДА Кушніром О.В.

   У заході прийняли участь заступник голови Миколаївської ОДА Кушнір О.В., заступник директора департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації Грипенко В.К., заступник начальника відділу розвитку внутрішньої торгівлі, підприємництва, цінової та регуляторної політики облдержадміністрації Бучковська А.М., виконавчий директор Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу Ващиленко А.М., експерт з маркетингу, фінансово-кредитним продуктам, пенсійному забезпеченню, адмініструванню і фондовому ринку Регіонального фонду підтримки підприємництва в Миколаївській області Братусь О.О., начальник відділу підтримки підприємництва і розвитку бізнесу Регіональної торгово-промислової палати Астахова Т.Е., фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія», декан факультету економіки моря Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Парсяк В.Н., заступник завідувача кафедри, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Миколаївського національного аграрного університету Трибрат Р.О. та представники малого та середнього бізнес-спільноти Миколаївської області: ТОВ «Елеваторпромсервіс», ТОВ «Електрім-2000», ТОВ «Метролог», ПП Чередниченко О.В., ТОВ НВЦ «Діагностика і контроль», ТОВ «Енерго-Турбо-Сила», ТОВ «Полвакс-Україна», ФОП Сафронов С.О., ТОВ «Кривоозерська харчосмакова фабрика», ФОП Мельник А.М., ТОВ «Лиманський», ТОВ «Рівер Готель», ФОП Зубко Г.П., ПАТ «Веселинівський ЗСЗМ», ТОВ ВЗП «Еліка», ТОВ «ЕВЕРІ», ФГ «Владам», ТОВ «Баштанська птахофабрика», ТОВ «Лакомка», ПП «Малицький», ПП «ПК «Золотой теленок», ТОВ фірма «СКВІД», ТОВ «Ліміт плюс», ТОВ «ЮГ-СПЕЦСЕРВІС», ПП «ТК-РЕНЕССАНС», ФОП Голобородий О.А., ТОВ «Центр незалежних лабораторних досліджень та експертиз», ПрАТ «Засільське ХПП», ПП фірми «ТЕПС & Со», ТОВ «Інпроектсервіс», ПП «Медичний центр «ПРОТОС», ПП «ДДП».     

    Відкрив та провів засідання Кушнір О.В. – заступник голови Миколаївської ОДА, голова робочої групи з розроблення проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2019-2020 рр.

 

Виступ директора ДП «Миколаївстандартметрологія» Романенко І.М.

Виступ заступника директора департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації Грипенко В.К.

   Директор ДП «Миколаївстандартметрологія» Романенко І.М. презентувала діяльність підприємства, як представника середнього підприємництва Миколаївської області  та надала пропозиції щодо розробки даної програми, запропоновані фахівцями ДП «Миколаївстандартметрологія».


Перегляд відеоролику про діяльність ДП «Миколаївстандартметрологія»

    Також були заслухані пропозиції представників вищих навчальних закладів та суб’єктів підприємницької діяльності Миколаївської області до проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2019-2020 рр.

 

Виступ декана факультету економіки моря Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Парсяка В.Н.

Виступ заступника завідувача кафедри, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Миколаївського національного аграрного університету Трибрата Р.О.

    У присутніх була змога розглянути виставку продукції та послуг представників малого та середнього підприємництва нашої області, яку презентували 25 підприємств.

Члени робочої групи знайомляться з продукцією підприємств Миколаївської області. На фото зліва направо: заступник голови Миколаївської ОДА Кушнір О.В. та директор ДП «Миколаївстандартметрологія» Романенко І.М.

Виставка продукції/послуг суб’єктів малого та середнього підприємництва Миколаївської області. На фото зліва направо: продукція ТОВ «Кривоозерська харчосмакова фабрика» та ТОВ фірми «СКВІД»

Виставка продукції/послуг суб’єктів малого та середнього підприємництва Миколаївської області. На фото зліва направо: продукція ПП «ПК «Золотой теленок» та ТОВ ВЗП «ЕЛІКА»

Виставка продукції/послуг суб’єктів малого та середнього підприємництва Миколаївської області. На фото продукція ТОВ «Баштанська птахофабрика»

Виставка продукції/послуг суб’єктів малого та середнього підприємництва Миколаївської області. На фото зліва направо: каталоги товарів ПП «ТК-РЕНЕССАНС», продукція ПрАТ «Засільське ХПП» та ПАТ «Веселинівський ЗСЗМ»

Виставка продукції/послуг суб’єктів малого та середнього підприємництва Миколаївської області. На фото зліва направо: презентація послуг ТОВ "Енерго-Турбо-Сила", продукція ТОВ НВЦ "Діагностика і контроль", каталог продукції ФОП Голобородого О.А.

Виставка продукції/послуг суб’єктів малого та середнього підприємництва Миколаївської області. На фото зліва направо буклети з продукцією ТОВ «Електрім-2000», розвиваючі іграшки ФОП Сафронова С.О. та рекламні буклети ТОВ «Елеваторпромсервіс»

 

Виставка продукції/послуг суб’єктів малого та середнього підприємництва Миколаївської області. На фото зліва направо рекламні  буклети ПП «Медичний центр «ПРОТОС» та ТОВ «Інпроектсервіс»

    Учасники засідання приймали активну участь у обговорені пропозицій до програми та проблем, з якими зустрічаються підприємці у своїй діяльності.


Виступ заступника директора з менеджменту якості  ТОВ «ЕВЕРІ» Безрукової  В.А.

Виступ директора ТОВ «Центр незалежних лабораторних досліджень та експертиз» Гросвальда О.О.

Виступ технічного директора ПП «ДДП» Мазо Б.В.

Виступ виконавчого директора ТОВ «Електрім-2000» Білявського В.В.

Виступ ФОП Зубко Г.П.

    Миколаївщина знаходиться в лідерах по країні з питань підтримки розвитку малого і середнього підприємництва, але зупинятися на цьому робоча група не має наміру, працюючи над подальшим вдосконаленням програми підтримки малого і середнього підприємництва та створенням умов для прозорого і ефективного функціонування бізнесу.

    В разі наявності пропозицій до Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2019-2020 рр. звертайтесь до ДП «Миколаївстандартметрологія», що знаходиться за адресою: м. Миколаїв, проспект Центральний, 11/5; контактна особа: заступник директора з питань стандартизації, якості та наукової діяльності Фоміна Світлана Володимирівна, тел: (0512) 34-61-38,
моб. тел: 095-288-14-25, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

      Сподіваємося на плідну співпрацю.

 

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»