Фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія» прийняли участь у круглому столі на тему: «Курортна HoReCa+фермери: стратегія взаємовигідного партнерства. Овочі та фрукти в сезоні 2019р.»

 

   На базі відпочинку «Лагуна» (с. Коблеве) 28.09.2018 року відбувся  круглий стіл «Курортна HoReCa+фермери: стратегія взаємовигідного партнерства» організований благодійний фондом «Ласка» за допомогою партнерів Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) та HoReCa (організація послуг готелей та громадського харчування) в якому прийняли участь і спеціалісти ДП «Миколаївстандартметрологія» з презентацією послуг щодо запровадження системи НАССР в організаціях громадського харчування в Миколаївській  області.

    Участь у роботі  круглого столу прийняли представники 24 організації, включаючи керівників баз відпочинку, фермерських господарств та оптових баз Миколаївської та Одеської області.

     На даному засіданні розглядалися питання:

- Сучасний стан та перспективи розвитку курортної зони Коблеве;

- Досягнення та втрати сезону 2018 року;

- Харчування у структурі витрат під час відпочинку;

- Запровадження системи НАССР у закладах громадського харчування;

- Можливості фермерів: нішеві продукти, українська екзотика;

- Поставки свіжих овочів та фруктів у курортну зону;

  та інше.

 

    Враховуючи актуальність запровадження системи НАССР в закладах громадського харчування для організації безпечного харчування населення у курортній зоні Коблеве, керівник відділу систем управління Кравчук С.Ф. презентувала необхідність даної системи та що треба робити для її запровадження.

     Згідно з опитуванням Українського проект бізнес-розвитку плодоовочівництва 80% представників HoReCa зараз вважають за краще купувати свіжі овочі та фрукти на ринках, 17% - у торгових компаній, 2% - у розподільних центрах, тільки 1% мають власне виробництво плодоовочевої продукції. На жаль, сьогодні готелі курорту Коблево не можуть похвалитися меню, багатим свіжими овочами та зеленню, фруктами і ягодами. Нестабільні ціни, проблеми з доставкою та збереженням якості продукції не сприяють зміні ситуації.

     Під час обговорення даних питань представники баз відпочинку скаржилися на зменшення туристичних потоків у сезоні, зменшення купівельної спроможності туристів та відмова їх від харчування у столових баз відпочинку, подорожчання закупівель харчових продуктів, в тому числі і овочів та фруктів. Представники фермерських господарств говорили про невеликі замовлення поставок свіжих овочів та фруктів під час курортного сезону.

    Підводячи підсумки проведеного засідання  «Курортна HoReCa+фермери: стратегія взаємовигідного партнерства» спеціалісти проекту «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва» пропонують:

- змінити бізнес-зв’язки та встановити прямі поставки від фермерських господарств або заключаючи договори на поставки всього необхідного асортименту овочів та фруктів через оптові ринки та бази. А для зменшення навантаження на бізнес з боку контролюючих органів та підвищення іміджу закладів, заохочення відпочивальників харчуватися в закладах харчування баз відпочинку;

- запроваджувати систему НАССР у закладах громадського харчування, яка передбачає перш за все розробку базових програм-передумов відповідно до вимог чинного законодавства. Виділити всі небезпечні чинники, які можуть нести потенційну загрозу для життя та здоров`я споживачів, запобігти їх виникненню, мінімізувати таким чином інциденти із харчової безпеки, які тягнуть за собою правову відповідальність.

    Кого зацікавила дана інформація, пропонуємо звернутися до Органу з сертифікації систем управління ДП «Миколаївстандартметрологія» для отримання детальнішої інформації  на свої питання: пр. Центральний, 11/5, м. Миколаїв, тел./факс. 0512-34-00-67. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

 З повагою

в.о. начальника відділу СУ Кременецька О.Ф.